Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie umieją naprawić swoich błędów. Oni tracą partnerki na zawsze

05.10.2021 14:04
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion zaprzepaszczają swoją szansę na naprawienie związku, gdy między nimi a ukochaną pojawiają się złe emocje czy nieporozumienia. Potem długo tego żałują.

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, często rezygnują ze swojej relacji z kobietą po tym, kiedy źle ją potraktują. Nie mają pojęcia, jak ją za to przeprosić, więc postanawiają uznać znajomość za zakończoną.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach nie umieją naprawić swoich błędów

Właściciele tych imion mają problemy w komunikacji z kobietami i z tego powodu panicznie obawiają się trudnych sytuacji, które wymagają wyjaśnienia. Jeśli między nimi a partnerką pojawia się problem, często nawet nie próbują go rozwiązywać i wycofują się z relacji. Ilekroć starają się naprawić atmosferę w związku, tylko pogarszają sprawę.

Mężczyźni o tych imionach tracą partnerki na zawsze

Właściciele tych imion nie umieją rozwiązywać problemów w relacji:

Adam

Nie potrafi przyznać się do tego, że coś poszło nie po jego myśli. Często więc idzie w zaparte albo unika brania odpowiedzialności za własne słowa. Jeśli jego kobieta jest rozsądna i domaga się konkretnych wyjaśnień, bo nie chce zadowolić się unikami - po prostu od niej ucieka.

Karol

Boi się krytyki ze strony ukochanej, więc ilekroć widzi, że jest rozczarowana jego postępowaniem, od razu zaczyna ją atakować. Staje się złośliwy, krzyczy na nią i robi wszystko, by wywołać awanturę. Kiedy uda mu się wyprowadzić partnerkę z równowagi, ma pretekst, żeby cały czas powtarzać jej, że "przesadza" i "histeryzuje".

Mariusz

Każde niepowodzenie w komunikacji z kobietą to dla niego pretekst, by zacząć się nad sobą użalać. Chociaż wie, że ją skrzywdził i powinien przeprosić, zamiast tego przyjmuje postawę ofiary. Usiłuje ją zmusić, żeby go pocieszała i zapomniała o tym, że jest na niego zła. Zamiast tego jeszcze bardziej ją do siebie zniechęca.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz