Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie szanują kobiet. Ich zachowanie bywa szokujące

06.10.2021 14:18
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion są nieuprzejmi wobec płci przeciwnej i mają tendencję do traktowania kobiet bez szacunku. Często zachowują się w zaskakujący sposób.

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, bywają opryskliwi wobec kobiet i często z nich żartują. Na każdym kroku podkreślają, że uważają się za lepszych i mądrzejszych.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach nie szanują kobiet

Właściciele tych imion źle traktują przedstawicielki płci przeciwnej - ciągle odnoszą się do nich z wyższością i bywają nieuprzejmi. Wyśmiewają ich słabości, ignorują potrzeby i lubią poniżać je w towarzystwie. Choć może się to wydawać szokujące, w ten sam sposób odnoszą się do swoich partnerek.

Mężczyźni o tych imionach zachowują się w szokujący sposób

Właściciele tych imion są niemili wobec kobiet:

Jerzy

Wszystkie jego wypowiedzi na temat partnerki są obraźliwe. Otwarcie mówi o tym, że się jej wstydzi i żałuje związania się z nią. Na jej oczach flirtuje z innymi kobietami, stwierdzając przy tym głośno, że wolałby rozstać się z ukochaną. Odczuwa satysfakcję, gdy widzi, jak ją rani.

Wiktor

Nie ukrywa tego, że uważa wszystkie kobiety za swoje służące. Matka, siostra, żona czy kochanka - każda ma obowiązek traktować go jak króla. Oczekuje, że będą dla niego gotować, robić zakupy i sprzątać. Jeśli ma dzieci, nigdy się nimi nie zajmuje. Nie uważa tego za swój obowiązek.

Artur

Jest wiecznie niezadowolony ze swojej partnerki i krytykuje ją na każdym kroku. Uważa, że jeśli będzie to robił w towarzystwie innych ludzi, bardziej ją zmotywuje do pracy nad sobą. Cały czas się na nią skarży. Narzeka w rozmowach z członkami rodziny, przyjaciółmi i znajomymi z pracy. Jego partnerka nawet nie podejrzewa, że ukochany codziennie źle o niej mówi.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz