Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie potrafią się zmienić. Zawsze wrócą do swoich złych nawyków

18.08.2021 10:58
Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, mimo najszczerszych chęci nie umieją zmienić się na lepsze dla swojej ukochanej. Choć obiecują, że będą się starać, nigdy im się to nie udaje.

Właściciele tych imion nie mają wystarczająco silnej woli, by wprowadzić na stałe pozytywne zmiany do swojego życia. Ulegają słabościom przy pierwszej możliwej okazji.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach nie potrafią się zmienić

Właściciele tych imion często obiecują kobietom, że staną się dla nich najlepszą wersją siebie. Gdy są zakochani, pragną pozbyć się swoich wad i złych przyzwyczajeń. Mimo to nie umieją zbyt długo wytrwać w swoich postanowieniach. To często stanowi powód rozpadu ich związku.

Mężczyźni o tych imionach zawsze wracają do złych nawyków

Właściciele tych imion nie potrafią zmienić się dla kobiety:

Mateusz

Bycie wiernym tylko jednej partnerce? To dla niego za trudne. Choć miewa dobre intencje, ostatecznie zawsze wodzi kilka kobiet za nos. Często wraca do swoich eks, by zranić je dokładnie w taki sposób, jak zrobił to ostatnim razem.

Wiktor

Ciągle obiecuje sobie i ukochanej, że zacznie prowadzić zdrowszy tryb życia, ale z jakiegoś powodu nigdy mu to nie wychodzi. Brakuje mu silnej woli, by wytrwać w codziennym narzucaniu sobie dyscypliny.

Bartosz

Na początku związku planuje zrezygnować ze wszystkiego, co może zaszkodzić jego relacji z kobietą. Kiedy jednak zauważa, że jest skłonna tolerować jego wady i kaprysy, pozwala sobie na coraz więcej. Po pewnym czasie zupełnie przestaje się starać.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz