Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie mówią partnerkom o swoich planach. O wszystkim decydują sami

29.12.2021 14:47
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion uważają, że nie muszą informować swoich partnerek o tym, jakie są ich zamiary. W swoim przekonaniu chronią w ten sposób własnej niezależności.

Mężczyźni o tych imionach mogą z dnia na dzień oznajmić ukochanej, że przeprowadzają się do innego miasta albo zmieniają pracę. Wcale nie uwzględniają przy tym jej życiowej sytuacji. Twierdzą, że wcale nie muszą.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach nie mówią partnerkom o swoich planach

Gdy właściciele tych imion są w romantycznym związku, chcą zachować swobodę działania i na wszelkie sposoby bronią swojej niezależności. Często po prostu pomijają partnerkę w swoich planach na przyszłość. Zachowują się wtedy jak małe dzieci, które chcą udowodnić, że poradzą sobie bez mamy.

Mężczyźni o tych imionach o wszystkim decydują sami

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie konsultują z partnerką swoich planów:

Jędrzej

Jego ukochana nie ma pojęcia, jak potoczy się przyszłość jej związku. Jędrzej nie zamierza rozmawiać z nią o tym, czy chciałby wspólnie zamieszkać albo czy myśli o zaręczynach. Równie dobrze może pewnego dnia zdecydować, że chciałby się ożenić, jak i stwierdzić, że brakuje mu życia singla.

Igor

Gdy planuje dalsze kroki w swojej karierze, nie interesuje go zbytnio, co powie na to jego partnerka. Szef może zaproponować półroczny wyjazd za granicę, a Igor z radością się zgodzi. Nawet nie zapyta swojej ukochanej, czy nie miałaby nic przeciwko.

Witold

Często dyskutuje na temat swoich planów z rodziną i przyjaciółmi. Kiedy jednak jego partnerka zaczyna o nie pytać, daje jej do zrozumienia, że nie zamierza się z niczego zwierzać. W jego przekonaniu powinna zapracować sobie na jego zaufanie. Przez długi czas traktuje ją tak, jakby była dla niego kimś obcym.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?