Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie mają żadnych zasad. Potrafią być naprawdę okrutni

04.05.2022 15:08

Właściciele tych imion często ranią kobiety i nie mają z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Wielu z nich nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że robią coś niewłaściwego.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie dbają o uczucia swoich partnerek. Żaden z nich nie bierze pod uwagę tego, czy jego postępowanie jest zgodne z zasadami moralnymi. Ich celem jest udowodnienie, że mogą sobie pozwolić na wszystko.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach nie mają żadnych zasad

Właściciele tych imion są bezlitośni wobec kobiet. W ogóle nie zastanawiają się nad tym, czy mogą je zranić swoim zachowaniem. W relacjach z nimi myślą jedynie o tym, co przyniesie im najwięcej satysfakcji. Są w stanie wiele zaryzykować, byle tylko pokazać, kto rządzi w związku.

Mężczyźni o tych imionach potrafią być naprawdę okrutni

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, źle traktują swoje partnerki:

Marcel

Nie ma obietnicy, z której by się nie wycofał. Wypowiada piękne słowa pod wpływem chwili, bo wie, że to działa na kobiety. Następnego dnia w ogóle nie pamięta, co mówił. Nigdy nie można na niego liczyć.

Karol

Nawet wtedy, gdy tworzy z kimś parę, jest głęboko przekonany, że może znikać, kiedy tylko ma ochotę. Nie mówi partnerce o swoich planach i często nie odzywa się do niej całymi dniami. W głębi duszy czuje się dumny z tego, że zmusza ją do podporządkowania się.
 

Wiktor

Kiedy ma gorszy nastrój, bywa sarkastyczny i nieuprzejmy. Traktuje swoją partnerkę opryskliwie, bo uważa, że ma prawo wyładowywać na niej swoje emocje. Nie rozumie, dlaczego jest na niego za to obrażona.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?