Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

19.07.2021 15:20
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion nie oczekują perfekcji od swojej partnerki. Cechy, które ona uważa za swoje wady, są dla nich najpiękniejsze.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie koncentrują się wcale na największych zaletach swoich partnerek. Zauważają ich wady, ale wcale nie patrzą na nie krytycznie.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, w obecności perfekcyjnych kobiet nie czują się zbyt dobrze. Są one dla nich zbyt sztuczne, a nienaturalne piękno w żaden sposób ich nie pociąga. Lubią natomiast, gdy kobieta posiada swoje charakterystyczne cechy. To właśnie w nich się zakochują.

Mężczyźni o tych imionach zakochują się w niedoskonałościach

Właściciele tych imion sprawiają, że kobiety zapominają o swoich kompleksach:

Kamil

Cały czas przypomina kobiecie, że jest piękna w każdej sytuacji. Chce poznać ją od prawdziwej strony i nie widzi powodu, dla którego miałaby ukrywać przed nim swoje wady. Codziennie podkreśla, że uwielbia ją razem z nimi.

Marek

Partnerka bez wad? To byłoby zbyt nudne. Jego interesują tylko kobiety posiadające osobowość i wygląd, który je wyróżnia. Nawet jeśli coś mu się nie podoba, zaczyna lubić tę cechę, bo kojarzy mu się z ukochaną. Kiedy mówi mu: "Ale ja mam tyle zmarszczek!" odpowiada jej: "Kocham je, bo są twoje".

Artur

Obowiązujące kanony kobiecego piękna zupełnie go nie obchodzą i nie czuje się w żaden sposób zobligowany do postępowania według zasad narzuconych przez resztę społeczeństwa. Jego partnerka nie musi nosić rozmiaru S, podoba mu się bez makijażu i może nie farbować odrostów. Zakochał się w niej przez wzgląd na jej mądrość i dobre serce. Reszta jest dla niego nieistotna.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz