Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie lubią być ignorowani. Nie udawaj przy nich niedostępnej

26.07.2021 15:15
Zakochani
fot. Shutterstock

Niektóre strategie podrywu zupełnie się nie sprawdzają, gdy trafimy na kogoś, w kim wywołują przede wszystkim irytację. Na mężczyzn o tych imionach niedostępność działa zniechęcająco.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, łatwo tracą cierpliwość w swoich relacjach z kobietami. Kiedy chcą nawiązać z kimś romans, oczekują szczerej i natychmiastowej reakcji. Gierki doprowadzają ich do szału.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach nie lubią być ignorowani

Właściciele tych imion nie przepadają za ciągnącymi się w nieskończoność podchodami w relacjach miłosnych. Zabawa w kotka i myszkę w ogóle ich nie pociąga. Oni pragną kobiety, która będzie umiała otwarcie wyrażać swoje emocje.

Mężczyźni o tych imionach łatwo rezygnują z niedostępnych kobiet

Właściciele tych imion szybko się zniechęcają, gdy kobieta mówi "nie":

Jacek

Nie zamierza nikogo zdobywać. Uważa, że dwoje ludzi powinno kochać się tak samo, by móc stworzyć szczęśliwy związek. Kluczem do udanej relacji jest dla niego dobra komunikacja. Kiedy kobieta coś przed nim ukrywa, porzuca ją.

Wojciech

Chce wiedzieć, na czym stoi i nie toleruje sytuacji, w których ktoś sobie z nim pogrywa. Jeśli ukochana jest dla niego niedostępna, zaczyna traktować ja tak, jakby przyjął to do wiadomości i pogodził się z jej odrzuceniem. W ten sposób zmusza ją do tego, by pokazała mu, co naprawdę do niego czuje.

Michał

Zależy mu na szybkich podbojach i nie zamierza inwestować zbyt wiele czasu w swoje znajomości z kobietami. Gdy na początku relacji odkrywa, że któraś z nich nie jest nim zainteresowana, po prostu przestaje się do niej odzywać. Uważa, że nie ma sensu się o nikogo starać.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz