Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie doceniają tego, co mają. Walczą o to dopiero po stracie

30.12.2021 15:09
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie potrafią dostrzec, jak wiele zawdzięczają swoim partnerkom. Dopiero po rozstaniu zauważają, że czuli się z nimi szczęśliwi.

Mężczyźni o tych imionach w bliskiej relacji z kobietą koncentrują się na tym, co im się w niej nie podoba. Nie zauważają wtedy jej zalet. Kiedy jednak postanawiają z nią zerwać, po pewnym czasie znowu się w niej zakochują.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach nie doceniają tego, co mają

Właściciele tych imion nie potrafią dostrzec, jak wiele dobrego zawdzięczają swoim ukochanym. Zamiast tego nieustannie myślą o tym, że ich związek pod wieloma względami nie spełnia stawianych mu oczekiwań. Dopiero po tym, gdy go zakończą, uświadamiają sobie, że był o wiele szczęśliwszy, niż im się wydawało. Wtedy postanawiają odnowić więź i odzyskać byłą partnerkę.

Mężczyźni o tych imionach walczą o partnerkę dopiero po stracie

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, doceniają partnerkę po rozstaniu:

Jerzy

Na początkowym etapie relacji łatwo się zniechęca. Przeszkadza mu to, że musi ustalać z kimś swoje plany i cały czas myśleć o przyszłości w taki sposób, jakby układał ją dla dwojga. Coraz częściej wywołuje wtedy awantury i pod byle pretekstem obraża się na swoją ukochaną. Koncentruje się na jej wadach, zupełnie nie doceniając zalet. Kiedy jednak zostaje sam, uświadamia sobie, że woli przeżyć kolejne lata we dwoje niż bez bliskiej osoby. Przeprasza ją za wszystko i prosi, by wróciła.

Adam

Gdy jest w romantycznym związku z kobietą, na każdym kroku dopadają go wątpliwości. Zastanawia się, czy podjął słuszną decyzję i wybrał odpowiednią partnerkę. Z tego powodu o wiele łatwiej mu zauważyć, gdy ukochana popełnia jakiś błąd. Ma przekonanie, że mógłby sobie znaleźć kogoś lepszego, więc podejmuje decyzję o rozstaniu. Szybko się orientuje, że jedyne, co w ten sposób zyskał, to seria nieudanych randek z o wiele mniej atrakcyjnymi kobietami. Nie mija miesiąc, zanim powie swojej eks: "Brakuje mi ciebie".

Kacper

Po zerwaniu z ukochaną przez pewien czas ma wrażenie, że się od niej uwolnił. Cieszy się odzyskaną swobodą, bawi się z kolegami i podrywa wiele kobiet jednocześnie. Jest wtedy pewien, że wcale nie potrzebuje stabilizacji, a wspólne wieczory pod kocykiem strasznie go męczą i nudzą. Po kilku tygodniach zaczyna jednak o nich marzyć, bo żałuje, że na własne życzenie utracił jedyną bliską relację w swoim życiu. Porzuca wieczorne rozrywki i stara się o swoją byłą partnerkę tak długo, aż pozwoli mu do siebie wrócić.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?