Zamknij

Mężczyźni o tych imionach najdłużej zwlekają z zaproszeniem na randkę. Z nimi musisz być cierpliwa

22.06.2022 15:18

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, potrzebują wiele czasu do namysłu, zanim zaproponują kobiecie spotkanie. Czasem sprawiają przez to wrażenie, jakby nie byli nią zainteresowani.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion trzymają kobiety w niepewności. Zwlekają z zaproszeniem na spotkanie i nie dzielą się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości relacji.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach najdłużej zwlekają z zaproszeniem na randkę

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie umieją być spontaniczni w sprawach miłosnych. Gdy zwracają na kogoś uwagę, poświęcają długie tygodnie na obserwowanie tej osoby. Dopóki się nie upewnią, że warto się z nią umówić, nie utrzymują z nią kontaktu. Często wygląda to tak, jakby byli wobec niej obojętni.

Mężczyźni o tych imionach wymagają od kobiet cierpliwości

Właściciele tych imion zapraszają kobietę na spotkanie po wielu tygodniach namysłu:

Jacek

Szuka poważnej relacji, więc nie spieszy się z wyborem kandydatki na swoją partnerkę. Dokładnie jej się przygląda, zastanawiając się nad tym, czy mógłby stworzyć z nią udany związek. Szczególnie uważnie sprawdza to, co jego sympatia zamieszcza na swoim profilu w portalach społecznościowych. Jeśli po kilku tygodniach wciąż jest nią zainteresowany, namawia ją na spotkanie.

Sylwester

Uważa, że w miłości nie warto się z niczym spieszyć. Wierzy w przeznaczenie i w to, że los pomoże mu się zbliżyć do ukochanej. Gdy jego wymarzona partnerka zaczyna tracić cierpliwość, dochodzi do wniosku, że nie była mu pisana. Jego zdaniem powinna spokojnie zaczekać na kolejny krok z jego strony.

Wojciech

Może tygodniami korespondować z kobietą, która mu się podoba. Nie oznacza to jednak, że rozważa spotkanie z nią. Jest nieśmiały i zaczyna się stresować na samą myśl o randce. Dopóki nie uda mu się oswoić z perspektywą rozmowy z ukochaną sam na sam, nie proponuje jej nawet wspólnej kawy.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?