Zamknij

Mężczyźni o tych imionach najczęściej wracają do swoich eks. Nie umieją o nich zapomnieć

02.08.2021 09:20
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion żyją przeszłością i zamiast tworzyć nowe relacje, wolą dążyć do odbudowania związku z eks. Jeśli któryś z nich po kilku randkach cię porzuci i wróci do byłej partnerki, nie powinnaś być tym zdziwiona.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, idealizują swoje byłe partnerki. Gdy pojawia się szansa na stworzenie nowej relacji, nie umieją jej docenić. Oni najczęściej wracają do swoich eks.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach najczęściej wracają do swoich eks

Właściciele tych imion nieustannie wspominają swoje byłe partnerki i marzą o tym, by je odzyskać. Nawet jeśli to oni je porzucili, nie chcą pogodzić się z myślą, że mogłyby o nich zapomnieć. Kiedy nawiązują relacje z innymi kobietami, zaczynają myśleć o powrocie do eks.

Mężczyźni o tych imionach nie umieją zapomnieć o byłych partnerkach

Właściciele tych imion najczęściej wracają do swoich eks:

Adam

Zakochuje się w życiu tylko jeden raz. Jeśli traci kobietę, która była dla niego ważna, ciągle wraca do niej myślami. Przez wiele następnych lat wykorzystuje swoje kolejne partnerki i spotyka się z nimi tylko dla zabicia czasu.

Wojciech

Umawia się z kobietami, by wzbudzić zazdrość w byłej ukochanej. Przechwala się każdym swoim romansem i zamieszcza w sieci wiele zdjęć. W ten sposób chce stwarzać pozory, że zapomniał o eks i zachęcić ją do tego, by zaczęła o niego walczyć.

Sebastian

Na pierwszych randkach ciągle opowiada o swoim poprzednim związku i analizuje na głos przyczyny rozstania. Opowiada o tym, jak wiele wad miała jego była partnerka i twierdzi, że szuka zupełnie innej relacji. W rzeczywistości jednak bardzo za nią tęskni i marzy o powrocie.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz