Zamknij

Mężczyźni o tych imionach najczęściej się rozwodzą. Oni nie nadają się do małżeństwa

23.09.2021 10:53
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion najczęściej rozstają się ze swoimi żonami. Nie potrafią zadbać o to, by ich małżeństwo przetrwało.

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, często pojawiają się w statystykach rozwodów. Oni nie są w stanie spędzić życia z tylko jedną kobietą.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach najczęściej się rozwodzą

Panowie o tych imionach w pierwszych kilku latach małżeństwa sprawiają wrażenie szczęśliwych i zdecydowanych, że chcą kroczyć przez życie z kimś, kogo uważają za swoją drugą połówkę. Po pewnym czasie zmieniają jednak zdanie i myślą tylko o tym, by odejść.

Mężczyźni o tych imionach nie nadają się do małżeństwa

Właściciele tych imion najczęściej rozwodzą się z partnerkami:

Adam

Zakochuje się mocno, jednak dość szybko zaczyna mieć wątpliwości. "Czy to na pewno ta?", "Czy dobrze zrobiłem, porzucając swoją byłą?", "A może byłbym szczęśliwszy, będąc singlem?" - te pytania pojawiają się w jego głowie niemal każdego dnia. Pod wpływem presji zaczyna dążyć do rozstania.

Krystian

Nie potrafi dochować wierności swojej partnerce. Marzy o skoku w bok, bo w jego wyobraźni to ekscytująca przygoda. Gdy zdradzi żonę po raz pierwszy, później robi to niemal przez cały czas. Wystarczy, że zostanie na tym przyłapany, a natychmiast występuje o rozwód.

Patryk

Jest zadowolony ze swojego małżeństwa, dopóki nie pojawią się dzieci. Irytują go tak, że zaczyna tęsknić za swoim dawnym kawalerskim życiem. Prowokuje częste kłótnie z partnerką, żeby mieć pretekst do zaproponowania rozstania.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz