Zamknij

Mężczyźni o tych imionach najczęściej porzucają studia. Oni nie zdobywają wykształcenia

28.09.2021 12:56
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion nie dbają o swoją edukację. Rezygnują ze szkoły i wybierają niezbyt ambitną pracę, która nie zapewnia im wysokich zarobków.

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, nie odczuwają potrzeby zdobywania wiedzy i związanych z nią umiejętności. Wielu z nich rezygnuje ze studiów i szybko decyduje się na nisko płatną pracę.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach najczęściej porzucają studia

Panowie o tych imionach często narzekają na to, jak potoczyło się ich życie i nigdy nie biorą odpowiedzialności za własne problemy. Obwiniają za nie rodziców, partnerkę i znajomych, ale nigdy samych siebie. Tymczasem ich trudności ze znalezieniem dobrze płatnej pracy wynikają z braku wykształcenia.

Mężczyźni o tych imionach nie zdobywają wykształcenia

Właściciele tych imion nie odnoszą sukcesów zawodowych, bo brakuje im kwalifikacji:

Michał

Nawet jeśli jest obdarzony wysoką inteligencją i wieloma talentami, nie umie się zmotywować do ukończenia szkoły. Choć mógłby sporo zarabiać, zadowala się przeciętną pensją w pracy, której nie lubi. Z tego powodu wiecznie narzeka, ale nie próbuje naprawić swojej sytuacji.

Jerzy

Ilekroć jest pytany o studia, zamienia się w filozofa i opowiada, że w jego przekonaniu szkoła nie daje nam wykształcenia. On woli uczęszczać do szkoły życia, nawet jeśli oznacza to pracę na stanowisku kelnera aż do późnej starości.

Artur

Zamiast zadbać o swoją przyszłość, woli się bawić. Gdyby mógł, jak najdłużej korzystałby z pomocy finansowej rodziców. Nie zależy mu na znalezieniu dobrze płatnego zajęcia. Sądzi, że praca powinna znaleźć go sama. Niestety, kiedy tak się dzieje, okazuje się, że brakuje mu do niej kwalifikacji.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz