Zamknij

Mężczyźni o tych imionach mogą zmienić swoje życie dla ukochanej. Ale sporo wymagają w zamian

11.01.2022 13:40
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion deklarują, że dla swojej partnerki są gotowi zrobić wszystko. Jednak w rzeczywistości robią to po to, by nią manipulować.

Mężczyźni o tych imionach z ogromną chęcią poświęcają się dla ukochanej kobiety. Szczególnie na początku związku podkreślają, że mogliby zrobić dla niej wszystko. Ich deklaracje mają w sobie jednak ukryty cel.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach mogą zmienić swoje życie dla ukochanej

Właściciele tych imion nie widzą problemu w tym, by dla swojej partnerki zrezygnować ze swojego dotychczasowego życia i zapomnieć o przeszłości. Chętnie zgadzają się na zaproponowane przez nią zmiany i dopasowują się do jej wymagań. W rzeczywistości jednak wcale nie poświęcają zbyt wiele. Mimo to na każdym kroku powtarzają, że zmienili dla kobiety wszystko, by odtąd... móc jej cały czas rozkazywać.

Mężczyźni o tych imionach wiele wymagają od swoich partnerek

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, manipulują swoimi kobietami:

Karol

Dopasowuje się do oczekiwań ukochanej, jeśli chodzi o drobne sprawy. Wyolbrzymia jednak te gesty do rangi wielkich poświęceń, a także na każdym kroku o nich przypomina. Robi to po to, by później zmuszać partnerkę do robienia rzeczy, na które wcale nie miała ochoty. Robi to, wzbudzając w niej poczucie winy. 

Jacek

Często zadaje swojej kobiecie pytanie o to, czego by chciała, sugerując, że spełni jej wszystkie życzenia. W ten sposób sprawia, że czuje się ważna i kochana. Jednak w rzeczywistości umiejętnie steruje każdą rozmową z nią, by namówić ją do tego, czego sam pragnie. Po prostu wmawia jej, że to był jej pomysł. Kiedy mu się to nie udaje, bez powodu wznieca awanturę.

Leszek

Zamieszka wszędzie, gdzie tylko zechce jego ukochana. Wyprowadzi się nawet do innego miasta i zmieni pracę. Ale w zamian będzie oczekiwał tego, że przez cały czas będzie siedziała w domu i na niego czekała. Odizoluje ją od świata, twierdząc, że odkąd wszystko dla niej porzucił, powinni żyć tylko ze sobą.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?