Zamknij

Mężczyźni o tych imionach miewają romanse w pracy. Nie ufaj im, gdy mówią o nadgodzinach

12.05.2022 15:12

Właściciele tych imion mają tendencję do podrywania kobiet, z którymi pracują. Wcale nie mają oporów, by nawiązać romans z którąś z nich.

Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni o tych imionach uważają, że mają pełne prawo odrobinę się rozerwać w przerwie od pracy - miło pogawędzić z jedną z koleżanek czy rozpocząć flirt z nową osobą w biurze. Wydaje im się, że kontrolują sytuację, więc nie popełnią błędu, który może doprowadzić do rozpadu ich związku. Często jednak się okazuje, że jest zupełnie inaczej.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach miewają romanse w pracy

Właściciele tych imion podczas każdej przerwy w pracy rozglądają się za piękną kobietą, z którą mogliby spędzić czas. Każdego dnia podrywają swoje koleżanki, ukrywając przed nimi, że są w stałym związku. Jeśli mają okazję do zdrady, korzystają z niej. Nie spodziewają się bowiem, że ukochana mogłaby się o tym dowiedzieć.

Mężczyźni o tych imionach biorą nadgodziny, by romansować w pracy

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, mogą zdradzić ukochaną z koleżanką z pracy:

Jacek

Początkowo traktuje flirty z koleżankami jak sposób na rozładowanie stresu. Dzięki rozmowom z pięknymi kobietami ma lepszy nastrój i nabiera pewności siebie. O wiele łatwiej jest mu wtedy radzić sobie z codziennymi zadaniami. Jednak wystarczy, by znalazł się na choć jednej imprezie firmowej - szybko traci panowanie nad sobą i decyduje się podążyć za instynktem. Zapomina wtedy o wierności i zdradza partnerkę.

Szymon

Chociaż nikomu by się do tego nie przyznał, ma sporo kompleksów na własnym punkcie. Potrzebuje nieustannej stymulacji, by jego ego było zaspokojone. Pragnie być chwalony i adorowany, więc stara się zwrócić na siebie uwagę jak największej grupy wielbicielek. Jeśli jedna z nich zachęca go do romansu, nie zamierza jej odmawiać.

Gabriel

Jest typem człowieka, który przez całe życie chce być w kimś zakochany. Gdy więc związek z partnerką mu powszednieje, rozgląda się za kimś, kto go zauroczy. Co kilka tygodni ma inny obiekt westchnień, jednak w większości przypadków zachowuje uczucia dla siebie. Kiedy jednak trafia się kobieta, która również jest skłonna się w nim zakochać, nawiązuje z nią sekretną relację. Później bardzo tego żałuje.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?