Zamknij

Mężczyźni o tych imionach mają kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Brakuje im pewności siebie

16.08.2021 15:24
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion nigdy nie są zadowoleni z tego, jak wyglądają. Gdy patrzą w lustro, dostrzegają w sobie mnóstwo wad.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, ciągle dopatrują się w sobie jakichś niedoskonałości. Ich wygląd sprawia, że czują się niepewni siebie.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach mają kompleksy na punkcie swojego wyglądu

Właściciele tych imion nie lubią patrzeć w lustro ani oglądać swoich zdjęć. Nawet jeśli podobają się wszystkim osobom w otoczeniu, nie potrafią być z siebie zadowoleni. Patrzą na swój wygląd bardzo krytycznie.

Mężczyźni o tych imionach są niepewni siebie

Właściciele tych imion nigdy nie są zadowoleni z tego, jak wyglądają:

Jacek

Ma sporo kompleksów na punkcie swojego wzrostu - niezależnie od tego, ile centymetrów mierzy. Przez całe życie myśli tylko o tym, że wolałby być wyższy albo niższy. Często zakochuje się w partnerkach, które są do niego niedopasowane.

Dariusz

Zazdrości kolegom stylowych ubrań i ciągle się denerwuje, że go na takie nie stać. Nie chce kupować podróbek, więc cały czas poluje na przeceny. Mimo to rzadko cieszy się ze swoich zakupów - trudno mu zapomnieć, że kupił ubrania na wyprzedaży.

Robert

Nie przepada za swoją sylwetką. Uważa, że jest za gruby. Dopóki nie zmobilizuje się do ćwiczeń, dzięki którym pozbędzie się tkanki tłuszczowej, będzie święcie przekonany, że wszyscy ludzie w jego otoczeniu zauważają tylko jego lekko odstający brzuch. Kiedy czuje się tym przygnębiony, w tajemnicy sięga po słodycze.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz