Zamknij

Mężczyźni o tych imionach lubią się droczyć ze swoimi partnerkami. Kłótnia to dla nich flirt

16.09.2021 13:35
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie prowadzą spokojnych rozmów z ukochanymi kobietami. Zamiast tego lubią się z nimi przekomarzać.

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, lubią droczyć się ze swoimi partnerkami. To oni najczęściej powtarzają zdanie: "Jesteś taka piękna, gdy się złościsz".

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach flirtują poprzez kłótnię

Właściciele tych imion uwielbiają sprzeczki i awantury. To w ich odczuciu najlepszy sposób na poderwanie kobiety. Kiedy wyprowadzają ją z równowagi, starają się wykorzystać jej pobudzenie do tego, by wyraziła silne emocje. Wtedy próbują ją rozczulić albo uwieść.

Mężczyźni o tych imionach lubią się droczyć ze swoimi partnerkami

Właściciele tych imion często się kłócą z ukochanymi:

Michał

Wyzłośliwia się niemal na każdym kroku i często okazuje zazdrość o swoją kobietę. Ciągle ma do niej pretensje o kontakty z innymi mężczyznami. W jego odczuciu jest to jednak rodzaj gry wstępnej - w ten sposób okazuje kobiecie swoje przywiązanie.

Kacper

Lubi widzieć, że partnerka się na niego gniewa. Dzięki temu nabiera pewności, że przejmuje się jego zachowaniem i jest do niego przywiązana. Dlatego często próbuje ją zirytować i zachowuje się prowokacyjnie.

Igor

Wywołuje intensywne, burzliwe kłótnie, bo uwielbia się po nich godzić. W takich chwilach można przyznać się do tego, że jest się zakochanym bez pamięci. Jego ulubione momenty z ukochaną to właśnie te, w których oboje przepraszają za swoje słowa i zachowanie.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz