Zamknij

Mężczyźni o tych imionach lubią odważne kobiety. Cenią sobie bezpośredniość

21.01.2022 15:04
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion ubóstwiają kobiety, które nie boją się głośno mówić tego, co myślą. Wprost przepadają za ich stylem bycia.

Nie wszyscy mężczyźni cenią sobie uległe partnerki. Ci, którzy posiadają te imiona, najbardziej lubią rezolutne i odważne kobiety. Wcale nie potrzebują, by ich ukochana im się podporządkowywała.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach lubią odważne kobiety

Właściciele tych imion nie mają nic przeciwko temu, by ich partnerka czasem dominowała w związku. Chcą związać się z kimś, kto zawsze ma swoje zdanie i umie być samodzielny. Te kobiety, które nie boją się otwarcie wyrażać swoich uczuć i poglądów, podobają im się najbardziej.

Mężczyźni o tych imionach cenią sobie bezpośredniość u kobiet

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, lubią odważne partnerki:

Igor

Uwielbia prowadzić ciekawe dyskusje i poznawać świat. Nie chce umawiać się z partnerką, która będzie mu tylko przytakiwała. O wiele lepiej poczuje się z pewną siebie kobietą o wyrazistych poglądach. Dzięki niej zawsze będzie mógł dowiedzieć się czegoś nowego.

Witold

Najchętniej wiąże się z kobietami, które mają w sobie odrobinę szaleństwa. Szare myszki go nie interesują. W towarzystwie takiej, z którą może czasem zapomnieć o całym świecie i przeżyć niezapomnianą przygodę, czuje się najszczęśliwszy. Marzy o tym, by wybrać się ze swoją ukochaną w podróż dookoła świata.

Mariusz

Lubi rozmawiać z kobietami, które są pewne siebie i wyraźnie to pokazują. W jego przekonaniu przesadna skromność nie jest zbyt pociągająca, ale odrobina próżności czasem może taka być. Jeśli jego partnerka w głębi duszy jest dobrą i ciepłą osobą, nie ma nic przeciwko temu, by manifestowała swoją wartość na każdym kroku.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?