Zamknij

Mężczyźni o tych imionach lubią miłosne układy. Uważaj na nich - to gracze

31.08.2022 11:27

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, często rozczarowują kobiety w miłości. Choć na początku sprawiają wrażenie, jakby byli zainteresowani związkiem, w rzeczywistości jedynie dobrze się bawią.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni o tych imionach często udają przed kobietami, że mają co do nich poważne plany. Mówią o uczuciach i o tym, jak bardzo chcieliby się zaangażować w miłosną relację. Żaden jednak nie myśli o tym na serio.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach lubią miłosne układy

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, czerpią satysfakcję z prowadzenia miłosnej gry. Lubią mieszać kobietom w głowie - tak, by myślały, że łączy ich silna i głęboka więź. Robią to jednak tylko po to, by dostarczyć sobie rozrywki.

Uważaj na mężczyzn o tych imionach - to gracze

Właściciele tych imion rozkochują w sobie kobiety dla zabawy:

Piotr

W obecności pięknych kobiet ma okazję się dowartościować. Im więcej ich jest w jego otoczeniu, tym bardziej czuje się męski. Dlatego stara się zwrócić uwagę każdej atrakcyjnej przedstawicielki płci przeciwnej. Flirtuje na potęgę, a potem ucieka. Nie chce brać odpowiedzialności za własne słowa.

Wiktor

Lubi mieć w życiu wiele "przyjaciółek". To kobiety, którym miesiącami wmawia, że nie czuje się gotowy na związek. Daje im jednak nadzieję na zmianę sytuacji w przyszłości. Chce, by zaangażowały się uczuciowo i pokazały mu, że chcą na niego czekać. W ten sposób tworzy stałe grono swoich wielbicielek.

Marcin

Ciągle mu się wydaje, że musi rywalizować z kolegami w każdym aspekcie życia. Podrywa wiele kobiet, by podczas męskich wieczorów mieć się czym pochwalić. Często ubarwia swoje opowieści i mija się z prawdą. Potem robi wszystko, by jego scenariusze się zrealizowały.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?