Zamknij

Mężczyźni o tych imionach kontrolują swoje eks. Mają na ich punkcie obsesję

24.11.2021 12:32
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion niełatwo zapominają o swoich byłych partnerkach po rozstaniu. Przez wiele lat starają się śledzić każdy ich krok. Nie potrafią pogodzić się z myślą, że mogłyby ułożyć sobie życie z kimś innym.

Mężczyźni o tych imionach nawet po zakończeniu relacji miłosnej chcą sobie wyobrażać, że mają określone prawa do swoich byłych kobiet. Są o nie zazdrośni i cały czas sprawdzają, co się z nimi dzieje.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach kontrolują swoje eks

Panowie, którzy noszą te imiona, nie umieją pogodzić się z rozstaniem. Nie chcą przyjąć do wiadomości, że ich była partnerka mogłaby zdecydować się na relację z innym mężczyzną. Chcą sobie wyobrażać, że już na zawsze będzie należała do nich. Kiedy uświadamiają sobie, że znów zaczęła chodzić na randki, wpadają w obsesję na jej punkcie.

Mężczyźni o tych imionach mają obsesję na punkcie byłych partnerek

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, śledzą poczynania swoich eks:

Grzegorz

Często po rozstaniu żywi przekonanie, że jego była ukochana nie będzie w stanie zbyt długo bez niego wytrzymać. Spodziewa się już po kilku tygodniach otrzymać wiadomość z sugestią, by dać sobie jeszcze jedną szansę. Kiedy dowiaduje się, że eks wcale za nim nie tęskni, zaczyna szaleć na jej punkcie jeszcze bardziej niż na początku znajomości. Nieustannie sprawdza jej profile w social mediach i usiłuje zdobyć jak najwięcej informacji o jej życiu.

Arkadiusz

Nie jest w stanie znieść myśli, że jego była partnerka z biegiem czasu przestanie go kochać. Chciałby wzbudzać w niej wciąż te same silne emocje. W tym celu stara się jak najczęściej z nią kłócić. Wierzy, że w ten sposób ponownie rozpali atmosferę w relacji. Codziennie obsesyjnie sprawdza, co robi jego była ukochana. Ma nadzieję, że uda mu się ją zmusić do rozmyślania o nim.

Igor

Gdy tylko zauważa, że jego eks jest otwarta na nowy związek, robi wszystko, by przekonać ją do powrotu. Nawet jeśli to on wcześniej zakończył relację, błaga o drugą szansę i obiecuje, że zrobi wszystko dla swojej ukochanej. Na samą myśl o tym, że mogłaby się związać z kimś innym, dostaje ataku paniki.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?