Zamknij

Mężczyźni o tych imionach ignorują kobiety, w których są zakochani. Ukrywają swoje prawdziwe uczucia

18.10.2021 15:19
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion nie przyznają się do swoich uczuć. Nawet jeśli kochają daną kobietę, trzymają to przed nią w tajemnicy.

Mężczyźni o tych imionach są nieśmiali i zamknięci w sobie. Gdy są zakochani w kobiecie, robią wszystko, by nie dowiedziała się o ich przywiązaniu.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach ignorują kobiety, w których są zakochani

Właściciele tych imion kochają w ukryciu - kobieta, do której żywią sympatię, najczęściej nie ma o tym pojęcia. Zamiast dać jej wyraźnie do zrozumienia, że jest obiektem ich fantazji, decydują się udawać, że nie zwracają na nią uwagi. Jeśli nie uda im się natknąć na nią przez przypadek i porozmawiać, mogą nawet nigdy lepiej jej nie poznać.

Mężczyźni o tych imionach ukrywają swoje prawdziwe uczucia

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, udają obojętność wobec kobiety, w której są zakochani:

Marcin

Chociaż myśli o swojej ukochanej całymi dniami, nigdy nie ma w sobie wystarczająco dużo odwagi, by zaproponować jej randkę. Może utrzymywać z nią koleżeńskie stosunki, ale wyraźnie trzymać ją na dystans. Unika bliskości, by nie mogła się zorientować, że dawno stracił dla niej głowę. Jego postawa wynika z lęku przed odrzuceniem.

Krzysztof

Nie chce, by kobieta widziała w nim romantyka i wrażliwca. By wypaść bardziej męsko, stara się jak najczęściej ją ignorować. Ilekroć zdarza mu się z nią rozmawiać, cały czas mówi o swojej pracy i wykręca się od spotkań, zasłaniając się obowiązkami.

Sebastian

Zapamiętuje każde słowo wypowiedziane przez ukochaną. Analizuje w myślach wszystkie zdobyte informacje na jej temat, a także godzinami rozmyśla nad tym, jakie są jej cele i pragnienia. Nie chce być na tym przyłapany, więc często nie dotrzymuje słowa i udaje, że zapomina o wszystkim, o co poprosiła go wymarzona partnerka.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?