Zamknij

Mężczyźni o tych imionach gubią się we własnych kłamstwach. Nigdy nie poznasz ich naprawdę

22.09.2021 15:11
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion na każdym kroku mącą i mieszają kobietom w głowach. Nie potrafią rozmawiać z nimi otwarcie.

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, nie umieją odpowiadać kobietom wprost na zadane pytanie i opowiadają o sobie w taki sposób, by przemycić do rozmowy kilka nieprawdziwych informacji. Lubią trzymać partnerki w niepewności w sprawie tego, w co powinny wierzyć, a w co nie.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach gubią się we własnych kłamstwach

Panowie o tych imionach to urodzeni manipulanci. Obdarzanie ich zaufaniem nie kończy się dobrze - im zależy przede wszystkim na tym, by nikomu nie dać się poznać naprawdę. Szczególnie kobiety, które są nimi zainteresowane, zawsze mają niejasny obraz ich spraw. Wynika to z jednej strony z tego, że ci mężczyźni zawsze kłamią, ale z drugiej powodem jest to, że... rzadko pamiętają, co mówili.

Mężczyźni o tych imionach lubią mieszać kobietom w głowie

Nigdy nie poznasz prawdy o tych mężczyznach:

Wojciech

Często mówi o sobie zagadkami. Dzieli się jakąś informacją, ale nie chce odpowiadać na pytania. Lubi patrzeć, jak bardzo irytuje to jego ukochaną. Zdarza mu się wypowiadać kłamstwa tylko po to, by wzbudzić jej ciekawość i ją zdenerwować.

Ambroży

Ma tendencję do snucia niestworzonych wizji na swój temat. Gdy opowiada jakąś historię, koloryzuje tak bardzo, że trudno brać go na serio. Mimo to nie potrafi przestać, więc idzie w zaparte. Często przekonuje, że zawsze jest szczery - po prostu inni go nie rozumieją.

Kamil

Nie ma wyznania, którego nie potrafiłby wypowiedzieć bez mrugnięcia okiem. "Kocham cię", "Jesteś dla mnie najważniejsza" - mówi to kilka razy w tygodniu. W żaden sposób nie przejmuje się tym, że kieruje podobne słowa do wielu różnych kobiet.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz