Zamknij

Mężczyźni o tych imionach grają trudnych do zdobycia. Są zbyt leniwi, by starać się o wybrankę

08.12.2021 14:30
Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nigdy nie składają miłosnych deklaracji. Trzymają kobiety na dystans, by to one ich zdobywały.

Mężczyźni o tych imionach lubią być zdobywani przez kobiety. Dzięki temu, że sami nie muszą nic robić, bo to one wychodzą z inicjatywą, mają czas zająć się swoimi sprawami.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach grają trudnych do zdobycia

Właściciele tych imion często udają przed kobietami, że nie są nimi zainteresowani. W rzeczywistości chcą, by każda z nich nabrała ochoty, by ich poderwać. Oni przyjmują bierną postawę, a na co dzień skupiają się na pracy i swoich pasjach.

Mężczyźni o tych imionach są zbyt leniwi, by starać się o partnerkę

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, wolą być zdobywani przez kobiety:

Sebastian

W sprawach miłosnych jest dość niezdecydowany i często nie potrafi wybrać, z kim chciałby się związać. Postanawia więc, że zostawi decyzję swoim wielbicielkom. Angażuje się wtedy w sprawy związane z karierą, podczas gdy one starają się o niego zabiegać.

Michał

Chce sprawiać wrażenie, że jest rozchwytywany przez kobiety. W ten sposób skłania swoją potencjalną wybrankę, by ze strachu przed potencjalną konkurencją robiła wszystko, by został właśnie przy niej. Czasem nawet odgraża się, że może ją porzucić dla kogoś innego.

Artur

Często mówi kobiecie, że chciałby się z nią umówić, ale gonią go terminy w pracy. To pozwala mu się ograniczyć do podrywania jej tylko na czacie i podczas sporadycznych rozmów telefonicznych. Wie, że jeśli zadziała na wyobraźnię kobiety, ona sama zacznie się starać o randkę z nim. Dzięki temu ma możliwość uwieść ją bez żadnego wysiłku.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?