Zamknij

Mężczyźni o tych imionach długo podejmują decyzje w miłości. Będziesz na nich czekać miesiącami

20.12.2021 13:31
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, ociągają się z dokonywaniem miłosnych wyborów. Zanim zdecydują się na związek z kobietą, mija mnóstwo czasu.

Mężczyźni o tych imionach lubią trzymać kobiety w niepewności. Trudno ich zmusić, by postawili sprawę jasno i wyznali, czy są zainteresowani stworzeniem bliskiej relacji.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach długo podejmują decyzje w miłości

Właściciele tych imion czują się dowartościowani, gdy mają świadomość, że kobiety się do nich przywiązują, choć oni sami nie złożyli jeszcze żadnej konkretnej deklaracji. Ociągają się z tym jak najdłużej, bo podoba im się myśl, że wszystko zależy od nich. Nie mają nic przeciwko temu, by to kobieta przejęła inicjatywę w relacji i ich zdobywała.

Mężczyźni o tych imionach każą kobietom na siebie czekać

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, potrzebują wielu miesięcy, zanim dokonają miłosnego wyboru:

Jacek

Często spotyka się z dwiema kobietami naraz. Nie widzi powodu, by wybierać między nimi. Uważa, że to jedna z nich powinna go przekonać, że to już czas na stworzenie poważnej relacji. Często wymaga od niej, by namawiała go do tego miesiącami.

Krystian

Nawet jeśli kobieta, z którą się spotyka, jest niemal chodzącym ideałem, zawsze stara się wytworzyć w niej przekonanie, że to ona powinna się o niego starać. W tym celu stara się jak najczęściej ją lekceważyć. Udaje, że mu nie zależy i wcale się nie spieszy z nawiązaniem bliskiej więzi, by to kobieta zaczęła dbać o rozwój znajomości.

Wiktor

Nigdy nie jest pewien, czego chce. O wiele bardziej interesuje go gdybanie niż znajdowanie odpowiedzi na pytania, które sobie postawił. Jeśli potencjalna partnerka nie będzie naprawdę uparta w zdobywaniu go, nie zostanie jej mężczyzną. Jemu samemu brakuje bowiem odwagi, by zaproponować związek.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?