Zamknij

Mężczyźni o tych imionach często zrywają z kobietami dla żartu. Lubią bawić się ich uczuciami

01.12.2021 12:58
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion uwielbiają bawić się z kobietami w kotka i myszkę. Najpierw je zdobywają, a następnie odchodzą dla żartu, by to one musiały ich odzyskiwać.

Mężczyźni o tych imionach na pewnym etapie znajomości przestają zabiegać o kobietę i zaczynają pogrywać jej uczuciami. Robią to po to, by przywiązała się jeszcze bardziej.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach często zrywają z kobietami dla żartu

Właściciele tych imion są tak niepewni siebie, że ilekroć wchodzą w bliską relację, zaczynają się obawiać utraty swojej ukochanej. Aby zamaskować to uczucie, często żartują, że zamierzają ją porzucić. Dzięki temu to ona stara się o utrzymanie związku.

Mężczyźni o tych imionach lubią bawić się uczuciami kobiet:

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, grają niedostępnych w związku:

Michał

Lubi szantażować swoją partnerkę. Twierdzi, że robi to tylko dla zabawy, ale zdarza mu się grozić odejściem, jeśli jego oczekiwania nie zostaną spełnione. Kiedy czuje się zawiedziony zachowaniem kobiety, rzeczywiście z nią zrywa. Robi to tylko po to, by zmusić ją do przeprosin. Choć nie daje tego po sobie poznać, dobrze się przy tym bawi.

Kamil

Regularnie ogłasza kobiecie, że ma jej dosyć i zrywa z nią znajomość. Po krótkim czasie wraca jak gdyby nigdy nic i ze wszystkiego żartuje. Ma nadzieję, że w ten sposób zamiesza swojej potencjalnej partnerce w głowie i skłoni ją do tego, by chciała go przy sobie zatrzymać.

Juliusz

Często w żartach krytykuje partnerkę i porównuje ją z innymi kobietami, głośno się zastanawiając, czy nie powinien przypadkiem związać się z którąś z nich. Nie przejmuje się tym, że jego zachowanie jest toksyczne. Dla niego najważniejsze jest wzbudzenie niepewności u partnerki.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?