Zamknij

Mężczyźni o tych imionach czerpią satysfakcję z każdego rozstania. Oni lubią porzucać kobiety

18.11.2021 14:53
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, czują się z siebie dumni, kiedy oznajmiają partnerce, że odchodzą. Nigdy nie współczują kobietom, które porzucają.

Partnerzy o tych imionach mogą bez żadnego ostrzeżenia oznajmić kobiecie, że chcą się z nią rozstać. Gdy tylko mają ochotę się dowartościować, informują ją, że już jej nie chcą. Robią to po to, by patrzeć na to, jak cierpi.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach czerpią satysfakcję z każdego rozstania

Panowie, którzy noszą te imiona, lubią czuć się lepsi i ważniejsi od swoich partnerek. Chcą wyobrażać sobie, że to od ich kaprysu zależy, czy związek przetrwa. Często porzucają swoje ukochane tylko po to, by po niedługim czasie dowiedzieć się, że ich byłe kobiety za nimi tęsknią i chciałyby do nich wrócić.

Mężczyźni o tych imionach lubią porzucać kobiety

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, czują satysfakcję, gdy ranią partnerkę:

Krystian

Często waha się co do swoich miłosnych wyborów. Czuje się niepewny siebie i ma wiele kompleksów. By nie było tego widać, stara się wprowadzić w zwątpienie swoją partnerkę. Lubi, gdy pyta go o to, czy inne kobiety bardziej mu się podobają. Często ją drażni, flirtując z innymi na jej oczach. Kiedy to przestaje mu wystarczać, może dopuścić się zdrady.

Adam

Uwielbia mieć poczucie kontroli w bliskich relacjach. Kiedy tylko ma możliwość przekonać się o tym, że wszystko zależy od niego, zawsze testuje granice. Chce patrzeć, jak ukochana prosi go o to, by przy niej został. Po pewnym czasie porzuca ją jednak bez żadnych skrupułów.

Wiktor

Często porzuca kobiety bez słowa, nie składając żadnych wyjaśnień. Wcale nie uważa, że powinien się z czegokolwiek tłumaczyć. Jeśli zdezorientowana kobieta zaczyna dopytywać, dlaczego ją zostawił, jest z siebie niezwykle zadowolony. Mimo to w ogóle nie odpowiada na jej wiadomości.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?