Zamknij

Mężczyźni o tych imionach co miesiąc zakochują się w innej kobiecie. Są bardzo zmienni w uczuciach

01.06.2022 13:02

Właściciele tych imion nie lubią zbytnio się ograniczać, jeśli chodzi o sprawy miłosne. Często zmieniają partnerki, bo pragną urozmaicać sobie życie.

Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni o tych imionach nie nadają się do poważnego związku. Zanim pomyślisz, że połączyło was wielkie uczucie, poważnie się zastanów. Po krótkim czasie możesz być porzucona.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach co miesiąc zakochują się w innej kobiecie

Właściciele tych imion podchodzą do spraw miłosnych ze sporą dozą nonszalancji. Nie zależy im na stworzeniu poważnego związku, bo wolą skupić się na przyjemnościach. Przepadają za początkowym etapem relacji z kobietą, kiedy mogą się dobrze bawić i unikać problemów. Później jednak, gdy pojawiają się pierwsze trudne pytania, uciekają wprost w ramiona nowej ukochanej.

Mężczyźni o tych imionach są bardzo zmienni w uczuciach

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, często zmieniają partnerki:

Aleksander

Nie lubi być krytykowany. Dopóki ukochana jest nim zachwycona i cały czas go wychwala, z radością spędza z nią wolne chwile. Jednak od razu po tym, gdy usłyszy pierwszą niemiłą uwagę pod swoim adresem, postanawia zerwać związek, by poszukać kolejnej wielbicielki.

Kamil

Zawsze pragnie tego, czego nie może mieć. Jeśli jest związany z filigranową brunetką, zaczyna tęsknić za blondynką o pełniejszych kształtach. Po zdobyciu nowej partnerki ogląda się za wysportowanymi szatynkami, które również po pewnym czasie wydają mu się nudne. Trudno mu wybrać jeden typ urody, więc ciągle poszukuje kogoś nowego.

Marcin

Lubi uważać się za zdobywcę - co kilka tygodni upatruje sobie kolejną kobietę, której pragnie zawrócić w głowie, i nie odpuszcza, dopóki mu się to nie uda. Od razu po jej pierwszym wyznaniu miłości traci zainteresowanie. Odchodzi, nie oglądając się za siebie, bo nie zamierza się tłumaczyć ze swoich kłamstw.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?