Zamknij

Matki o tych imionach nie potrafią docenić swoich dzieci. Cały czas je krytykują

20.01.2022 15:18
Mama i córka
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, są surowymi i wymagającymi matkami. Nigdy nie są zadowolone ze swoich dzieci.

Matki, które noszą te imiona, wpędzają swoje dzieci w kompleksy, na każdym kroku wygłaszając przykre komentarze na ich temat. Rzadko je chwalą, a zamiast tego bez przerwy mówią im, że są z nich niezadowolone.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Matki o tych imionach nie potrafią docenić swoich dzieci

Matki, które posiadają te imiona, ciągle krytykują swoje dzieci. Nie potrafią im pokazać, że są warte miłości. W głębi duszy wcale nie uważają, że syn lub córka zasługują na to, by ich kochać takimi, jakimi są. Cały czas powtarzają swoim dzieciom, że powinny się zmienić.

Matki o tych imionach cały czas krytykują swoje dzieci:

Kobiety, które noszą te imiona, to najbardziej wymagające matki:

Urszula

Nieważne, jak bardzo jej dziecko się stara - dla niej to zawsze za mało. Podnosi mu poprzeczkę tak wysoko, że w rezultacie wiecznie brakuje mu czasu na zabawę i odpoczynek. Żyje w ciągłym strachu, że zawiedzie matkę, bo przydarzy mu się jakieś potknięcie.

Bożena

Wystarczy jeden błąd syna lub córki, by zapomniała o wszystkich dotychczasowych osiągnięciach swojego dziecka. Nie zwraca zbytniej uwagi na jego sukcesy, ale każdy problem wyolbrzymia do granic możliwości. Lubi wymierzać kary. Dyscyplinuje dzieci za to, że nie są perfekcyjne pod każdym względem. Nie rozumie, jaką krzywdę im wyrządza swoim zachowaniem.

Sabina

Nikomu by się do tego nie przyznała, ale w głębi duszy nieustannie krytykuje swoje dzieci. Nie akceptuje ich decyzji, więc stara się nimi manipulować i nakłonić do zmiany zdania. Uważa, że zawsze wie lepiej i jest głęboko przekonana, że bez jej pomocy syn lub córka poniosą porażkę.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?