Zamknij

Kobiety o tych imionach żyją marzeniami. Boją się poznać prawdę o swoim życiu

30.11.2021 15:05
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion mają skłonność do uciekania od rzeczywistości w świat fantazji. Wolą nie wiedzieć, jak naprawdę wygląda ich sytuacja.

Właścicielki tych imion nie zdają sobie sprawy z tego, co naprawdę dzieje się wokół nich. Są do tego stopnia skoncentrowane na fantazjowaniu o sobie i innych, że nie sprawdzają, czy ich wizje mają jakiś związek z rzeczywistością.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach żyją marzeniami

Kobiety, które posiadają te imiona, wolą żyć w świecie wyobraźni zamiast konfrontować się z realiami. Snują wizje na temat pięknej przyszłości, nie zwracając uwagi na to, jak prezentuje się ich teraźniejszość. Często uciekają też do wspomnień i przekształcają je tak, by były jak najpiękniejsze.

Kobiety, które noszą te imiona, okłamują same siebie

Właścicielki tych imion boją się poznać prawdę o swoim życiu:

Natalia

Zazdrości innym ludziom sukcesów i z tego powodu przypisuje sobie cudze osiągnięcia. Kiedy nie udaje jej się spełnić własnych marzeń, przekonuje samą siebie, że przyczyniła się do cudzego szczęścia. W jej przekonaniu wielu ludzi nie byłoby w stanie sobie bez niej poradzić.

Andżelika

Niełatwo jej wziąć odpowiedzialność za własne błędy. Woli zrzucać na innych winę za wszystko, co jej się nie udaje. Nie chce pracować nad własnym charakterem, bo w głębi duszy jest przekonana, że nie ma żadnych wad.

Karolina

Nie potrafi pogodzić się z życiowymi niepowodzeniami. Wmawia sobie, że sprawy potoczyły się zupełnie inaczej, niż miało to miejsce. Jeśli ktoś ją skrzywdził, przypisuje mu inne intencje i tłumaczy sobie, że konflikt z tą osobą był tylko nieporozumieniem.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?