Zamknij

Kobiety o tych imionach źle interpretują zachowanie mężczyzn. Często popełniają ten jeden błąd

06.12.2021 13:16
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion mają tendencję do wmawiania sobie czegoś, czego mężczyźni wcale nie chcieli im przekazać. Ich relacje są pełne nieporozumień.

Kobiety noszące te imiona często doszukują się w wypowiedziach mężczyzn jakichś ukrytych intencji. Dopowiadają sobie to, co chciały od nich usłyszeć, nawet jeśli żaden z nich tego nie sugerował.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach źle interpretują zachowanie mężczyzn

Kobiety, które posiadają te imiona, wyobrażają sobie, że mężczyźni są nimi zainteresowani o wiele bardziej niż są w rzeczywistości. Potrafią zinterpretować niewiele znaczące zachowania jako sygnał świadczący o silnym zauroczeniu. Wmawiają sobie, że relacja się rozwija i niedługo zamieni się w związek. Fantazjują o tym całymi dniami, zanim spotka je przykre rozczarowanie ze strony wymarzonego partnera.

Kobiety, które noszą te imiona, błędnie odczytują intencje mężczyzn

Właścicielki tych imion lubią fantazjować o tym, że mężczyźni są w nich zakochani:

Natalia

Nie przyjmuje do wiadomości, że mężczyzna mógłby ją odrzucić. Kiedy jej ukochany milczy albo przestaje się starać, rozpaczliwie doszukuje się w jego zachowaniu sygnałów, które pozwoliłyby jej założyć, że tak naprawdę jest po prostu nieśmiały.

Sylwia

Jest głęboko przekonana, że potrafi zmienić każdego mężczyznę, jeśli tylko będzie go wystarczająco mocno kochać. Sprawia w ten sposób, że każdy zaczyna mieć jej dosyć i prosi o trochę czasu tylko dla siebie. Sylwia wierzy, że kiedy jej ukochany wszystko sobie przemyśli, na pewno do niej wróci. On tymczasem ucieka w siną dal.

Aneta

Jeśli mężczyzna zaczyna ją źle traktować, nabiera pewności, że musiała go czymś obrazić i jest sama sobie winna. Zaczyna go przepraszać, choć właściwie nie umie odgadnąć, co zrobiła źle. W ten sposób staje się ofiarą toksycznych partnerów, którzy udają, że przejmują się jej zachowaniem.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?