Zamknij

Kobiety o tych imionach zbyt szybko wybaczają. Ludzie tracą przez to do nich szacunek

25.11.2021 15:18
Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, nie umieją gniewać się zbyt długo. Chociaż chciałyby pokazać innym, że pragną być dobrze traktowane, często nie wyznaczają im odpowiednich granic.

Właścicielki tych imion są kobietami obdarzonymi nie tylko zdrowym rozsądkiem, lecz także dobrym sercem. Są zbyt wyrozumiałe wobec innych i często nie zauważają, jakie stwarza to w ich życiu problemy.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach za szybko wybaczają

Kobiety, które noszą te imiona, mają w sobie zbyt wiele wiary w ludzi. Wybaczają im za szybko, przez co nigdy nie są traktowane tak, jakby tego chciały. Pozwalają innym na zbyt wiele i z tego powodu muszą cierpieć przez ich zachowanie. Nie potrafią stanowczo powiedzieć "nie".

Kobiety o tych imionach łatwo tracą szacunek innych ludzi

Właścicielki tych imion nie są zbyt asertywne:

Elżbieta

Chce uchodzić za osobę, która nigdy nie bywa małostkowa i unika konfliktów. Wierzy w to, że można porozumieć się z każdym. Ludzie szybko jednak przestają traktować ją poważnie i nie biorą pod uwagę jej słów.

Anna

Jest podatna na manipulację. Kiedy osoba, która źle ją potraktowała, zaczyna jej tłumaczyć, że sama jest sobie winna, po krótkim czasie pozwala to sobie wmówić. Nie tylko odpuszcza wtedy cudze przewinienia, lecz także zaczyna przepraszać, że do nich doprowadziła.

Michalina

Często sama wyciąga rękę na zgodę, bo nie potrafi poradzić sobie z napięciem, jakie powstało po kłótni. Woli się pogodzić i odzyskać dobry nastrój. Niestety druga osoba uważa, że może sobie odtąd pozwolić na wszystko i przestaje ją szanować.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?