Zamknij

Kobiety o tych imionach zbyt łatwo się przywiązują. Szybko nudzą się mężczyznom

11.03.2021 12:56
Kobieta i mężczyzna
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, zakochują się niemal od razu. Pozwalają partnerowi na wszystko, więc tracą jego szacunek.

W miłości nie wystarczy dać się zdobyć - trzeba jeszcze umieć sprawić, by ktoś chciał z nami pozostać. Właścicielki tych imion pod wpływem zauroczenia często o tym zapominają.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach są najbardziej czuli. Uwielbiają się przytulać

Kobiety o tych imionach zbyt łatwo się przywiązują

Mężczyźni są zdobywcami. Gdy okazują kobiecie swoje zainteresowanie, mają cichą nadzieję, że ich wybranka nie podda się za szybko. Chcą pokazać, na co ich stać.

W relacjach z kobietami, które posiadają te imiona, nie mają na to szans. Po kilku randkach przestają się starać i zaczynają uciekać.

Kobiety o tych imionach szybko nudzą się mężczyznom

Kobiety o tych imionach zbyt łatwo się przywiązują. Sprawiają, że mężczyźni, którzy pragnęli je zdobyć, tracą zainteresowanie.

Kamila

Od chwili, w której słyszy słowo "związek", zapomina o wszystkich swoich zasadach. Angażuje się w relację całą sobą, zalewając ukochanego wiadomościami i proponując spotkania. Narzuca się z obawy, że może go stracić.

Justyna

Ma niskie poczucie własnej wartości i nie potrafi odpowiednio reagować na komplementy. Wierzy w czułe słówka, a zapewnienia i deklaracje bierze na serio nawet podczas pierwszych randek. Jest skłonna oddać serce niemal obcemu mężczyźnie, jeśli dzięki niemu zaczyna dostrzegać swoje zalety.

Wioletta

Źle się czuje w samotności. Nie potrafi zorganizować sobie wolnego czasu. Marzy o spotkaniu kogoś, kto spędzałby z nią wszystkie wieczory. Już na początku związku zaczyna robić partnerowi awantury o wyjścia z kolegami i okazuje zazdrość o wszystkich jego znajomych. W ten sposób szybko doprowadza do rozstania.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach to najlepsi ojcowie. Tworzą z dzieckiem głęboką więź

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?