Zamknij

Kobiety o tych imionach zawsze wybierają nieodpowiednich partnerów. Każde ich małżeństwo kończy się rozwodem

07.10.2021 12:39
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion umieją znaleźć męża, z którym nie musiałyby się rozstać. Ich związki są z góry skazane na niepowodzenie.

Kobiety, które noszą te imiona, twierdzą, że nie mają szczęścia w miłości. W rzeczywistości same decydują o tym, by związać się z nieodpowiednim mężczyzną.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach zawsze wybierają nieodpowiednich partnerów

Małżeństwo z miłości czy z rozsądku? Te kobiety odpowiadają w jednoznaczny sposób - wybierają mężczyzn, w których są zakochane. Problem polega na tym, że żywią uczucie do niedostępnych panów o trudnym charakterze. Nie potrafią przywiązać się do nikogo, kto dobrze je traktuje.

Kobiety o tych imionach często się rozwodzą

Właścicielki tych imion nie mają szans na miłość na całe życie:

Jagoda

Miłość to dla niej rodzaj uzależnienia. Im bardziej jest ono niezdrowe, tym lepiej. Kiedy jest zakochana, chce cierpieć, więc przywiązuje się do mężczyzny, który jest niezdecydowany i nigdy nie da jej tego, czego od niego oczekuje.

Arleta

Pozwala się okłamywać i jest skłonna uwierzyć w każdą, nawet najbardziej oczywistą wymówkę, byle tylko nie musieć przyjąć do wiadomości, że została przez kogoś odrzucona. Przymyka oko na zdrady i oszustwa małżonka. To on od niej odchodzi, bo nie jest w stanie znieść swoich wyrzutów sumienia.

Joanna

Odrzuca partnerów, którzy chcą ją uszczęśliwić i wybiera takiego, który nie nadaje się do małżeństwa. Zakłada przy tym, że na pewno uda jej się go zmienić. Niestety bardzo się rozczarowuje - po kilku latach uświadamia sobie, że to ona robi wszystko, by dopasować się do oczekiwań mężczyzny.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?