Zamknij

Kobiety o tych imionach zawsze popełniają ten błąd na pierwszej randce. W ten sposób tracą partnera

15.11.2021 13:51
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion zniechęcają do siebie mężczyzn poprzez zachowywanie się w taki sposób, jakby wymagały od nich poważnych deklaracji już na pierwszym spotkaniu. Często po randce zachodzą w głowę, zadając sobie dobrze znane pytanie: "Dlaczego on się nie odzywa?".

Pierwsza randka może być zarówno niezobowiązującym spotkaniem, jak i wstępem do wieloletniej bliskiej znajomości. Mężczyźni biorą to pod uwagę, jednak nie chcą, by myślały o tym kobiety. Nie lubią czuć na sobie nacisku ani dostosowywać się do wymagań potencjalnej partnerki. Dlatego za każdym razem, gdy na pierwszej randce słyszą słowo "związek", zbierają się do ucieczki.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach zawsze popełniają ten błąd na pierwszej randce

Właścicielki tych imion są atrakcyjne i potrafią sprawić, że mężczyźni dobrze się przy nich czują. Mają spore powodzenie i bywają zapraszane na romantyczne spotkania z wieloma wielbicielami. Dopóki znajomość jest w fazie zalotów, pozostają niedostępne i zachowują się swobodnie. Jednak na pierwszej randce, gdy tylko pojawiają się na niej czułości, zaczynają mieć nadzieję, że właśnie rozpoczynają romantyczny związek.

Kobiety o tych imionach tracą partnera po pierwszym spotkaniu:

Właścicielki tych imion rzadko otrzymują zaproszenie na drugą randkę:

Natalia

Kiedy mężczyzna zaczyna jej się wydawać odpowiednim kandydatem na życiowego partnera, natychmiast go o tym informuje. Jest przy tym w pełni zdecydowana, by z nim być, nawet jeśli jeszcze dzień wcześniej nie znała jego nazwiska. Po randce sama przejmuje inicjatywę i proponuje drugie spotkanie. Długo nie potrafi zrozumieć, dlaczego jej ukochany za każdym razem mówi, że nie ma czasu się z nią zobaczyć.

Sylwia

Nie potrafi zbyt długo grać niezdobytej. Po krótkim czasie daje mężczyźnie do zrozumienia, że jest w nim zakochana po uszy. Szybko i bez zastanowienia obdarza go zaufaniem, na które powinien sobie zasłużyć po wielu długich rozmowach. Często zdarza jej się w ten sposób popełnić duży błąd - mężczyna ją wykorzystuje, a potem znika.

Karolina

Pierwszy pocałunek jest dla niej niemal równoznaczny z propozycją związku. Uważa, że mężczyźni w ten sposób deklarują swoje uczucia. Często boleśnie się rozczarowuje, gdy zaczyna prowadzić z nimi rozmowy o wspólnej przyszłości, a po chwili odkrywa, że mają tylko jeden plan - zaciągnąć ją do łóżka.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?