Zamknij

Kobiety o tych imionach zawsze muszą mieć rację. Ich zachowanie może cię irytować

28.10.2021 15:32
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion nigdy nie podejmują dyskusji z innymi. Z góry zakładają, że ich poglądy są słuszne. Nie widzą powodu, by sprawdzać swoje teorie.

Kobiety, które noszą te imiona, są zarozumiałe i aroganckie. Odnoszą się do innych z wyższością i żywią przekonanie, że są od nich mądrzejsze.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach zawsze muszą mieć rację

Właścicielki tych imion prawie nigdy nie biorą pod uwagę możliwości, że mogą się mylić w jakiejś sprawie. Na każdym kroku podkreślają, jakie są inteligentne i pozują na doskonale zorientowane we wszystkim, co dzieje się na świecie. Nawet jeśli nie posiadają wiedzy na dany temat, nieustannie pouczają innych ludzi.

Kobiety o tych imionach zachowują się w irytujący sposób

Właścicielki tych imion zawsze muszą postawić na swoim:

Bożena

Jest tak głęboko przekonana o słuszności własnych racji, że za każdym razem, kiedy z kimś rozmawia, tłumaczy tej osobie, co powinna zrobić. Nawet jeśli dopiero co kogoś poznała, chce zaimponować jej swoją wiedzą i wchodzi w rolę przewodnika. Często odzywa się niepytana, co wprawia innych w zakłopotanie.

Karolina

Pragnie być postrzegana jako osoba o zdrowym rozsądku i szerokich horyzontach. Mimo to nigdy nie prosi swojego rozmówcy, by przedstawił jej swój punkt widzenia. Od razu zasypuje go argumentami na potwierdzenie swojej tezy. Jeśli nie udaje jej się go przekonać, jest zirytowana.

Wiesława

Ilekroć się zdarza, że ma w czymś rację, wielokrotnie przypomina o tym później członkom rodziny i znajomym. Chce uchodzić za nieomylną, a także wymaga, by każdy przychodził do niej po radę. Nie lubi, gdy ktoś ją lekceważy.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?