Zamknij

Kobiety o tych imionach zakochują się w kłamcach. One najczęściej padają ofiarą manipulacji

11.01.2022 13:58
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion są w stanie uwierzyć w każde kłamstwo, jakie wypowiada mężczyzna. Są tak naiwne, że każdy może złamać ich serce.

Kobiety noszące te imiona idealizują mężczyzn do tego stopnia, że często robią to na przekór temu, co dzieje się w rzeczywistości. One nie dopuszczają do wiadomości tego, że są okłamywane. Wmawiają sobie, że ukochany zawsze jest z nimi szczery.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach zakochują się w kłamcach

Kobiety, które posiadają te imiona, potrafią zakochać się tylko w mężczyźnie, który pozostaje niedostępny emocjonalnie. Jedynie wtedy, gdy czują, że jest dla nich w jakiś sposób nieosiągalny, umieją zaangażować się w relację. Z tego powodu wybierają skrytych i zamkniętych w sobie partnerów, którzy często je okłamują.

Kobiety, które noszą te imiona, najczęściej padają ofiarą manipulacji

Właścicielki tych imion wierzą w każde kłamstwo mężczyzny:

Agata

Mężczyźni z łatwością wmawiają jej, że są w niej zakochani do szaleństwa. Wystarczy, że regularnie ją komplementują i mówią jej, jaka jest wyjątkowa. Nawet jeśli powtarzają jej to samo, co innym kobietom, nie zauważa tego. Jest zachwycona każdym, nawet najbardziej banalnym wyznaniem.

Marzena

Często bez powodu wpada w poczucie winy i wmawia sobie, że zrobiła coś złego. Jest przekonana, że ukochany ją za to porzuci, więc jest ogromnie wdzięczna, gdy tego nie robi. Partner szybko się orientuje, że może to wykorzystywać niemal na każdym kroku.

Joanna

Wszystkie jej związki wyglądają tak samo. Mężczyźni udają przed nią, że zamierzają się zmienić, a ona w to wierzy, choć wcale nie dostaje na to dowodów. Później żałuje, że obdarzyła ich zaufaniem i czuje się oszukana. Po jakimś czasie uświadamia sobie jednak, że to ona pragnęła żyć fantazjami, zamiast skupiać się na rzeczywistości.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?