Zamknij

Kobiety o tych imionach za szybko angażują się w relacje z mężczyznami. Przez to tracą ich zainteresowanie

27.04.2022 15:29
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion niemal od razu po rozpoczęciu znajomości z mężczyzną zaczynają planować z nim związek na całe życie. Każda popełnia w ten sposób ogromny błąd.

Kobiety o tych imionach zniechęcają do siebie mężczyzn, namawiając ich na poważny związek na jednej z pierwszych randek. Potem bardzo tego żałują, bo tracą w ten sposób szansę na nawiązanie bliskiej znajomości.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach za szybko angażują się w relacje z mężczyznami

Kobiety, które posiadają te imiona, nie umieją zachować cierpliwości w swoich relacjach z płcią przeciwną. Mężczyźni, z którymi się spotykają, muszą odpowiadać na pytania o związek już na samym początku znajomości. Wszyscy czują się tym zniechęceni i odchodzą.

Kobiety o tych imionach szybko tracą zainteresowanie mężczyzn

Właścicielki tych imion odstraszają mężczyzn swoim zachowaniem:

Karina

Wywiera presję na ukochanym, cały czas dopytując, czym się zajmuje i z kim się spotyka. Nie ukrywa przed nim tego, że oczekuje, by poświęcał jej każdą wolną chwilę. Jest gotowa w każdej chwili zrezygnować dla niego ze swojego dotychczasowego życia, więc oczekuje tego samego.

Natalia

Niedługo po poznaniu mężczyzny wpada w obsesję na jego punkcie. Staje się chorobliwie zazdrosna i zaczyna domagać się miłosnych deklaracji, by móc obwieścić całemu światu, że jej ukochany jest już zajęty. Kiedy nie dostaje tego, czego chciała, obraża się i odchodzi.
 

Dominika

Jej marzeniem jest założenie rodziny, więc boi się spotykać z mężczyznami, którzy nie mają tego w planach. Już na początku dopytuje, czy ukochany myśli o ślubie i dzieciach. Gdy widzi, że jest tym choć trochę zainteresowany, zaczyna planować wspólne życie. Partner po pewnym czasie staje się tym przerażony i ucieka.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?