Zamknij

Kobiety o tych imionach wymagają poświęceń od swoich partnerów. Grają im na emocjach

20.05.2022 15:07

Właścicielki tych imion są mistrzyniami manipulacji. Wiedzą, co powiedzieć, by mężczyzna zachowywał się tak, jak tego chcą.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety o tych imionach pragną być traktowane jak księżniczki. Lubią zmuszać mężczyzn do tego, by okazywali im swoje bezgraniczne oddanie.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach wymagają poświęceń od swoich partnerów

Kobiety, które posiadają te imiona, oczekują od mężczyzny pełnej gotowości do tego, by się dla nich poświęcać. Według nich partner powinien zawsze rezygnować ze swoich przyjemności i dostosowywać się do ich wymagań. Aby osiągnąć cel, są skłonne stosować różne techniki manipulacji.

Kobiety o tych imionach grają mężczyznom na emocjach

Właścicielki tych imion wzbudzają u mężczyzn współczucie, by osiągnąć to, czego pragną:

Karolina

Nigdy się nie obraża i unika kłótni. Potrafi jednak wypracować do perfekcji swoją mimikę. Ukochany z łatwością dostrzega, że ją zranił, gdy tylko na nią spojrzy. Jej wyraz twarzy zmienia się dopiero po tym, jak ją przeprosi i zrobi coś, co wynagrodzi jej doznane przykrości.

Sylwia

Często opowiada swojemu mężczyźnie o tym, że czuje się skrzywdzona przez ludzi w swoim otoczeniu. Niemal każdego dnia odwołuje się do jego instynktu obrońcy, by zawsze miał możliwość jej pokazać, że jest po jej stronie. Najbardziej lubi sytuacje, w których partner wchodzi z kimś konflikt w jej imieniu.

Maria

Na każdym kroku podkreśla swoje oddanie wobec partnera i zapewnia, że zrobiłaby dla niego wszystko. W rzeczywistości nie robi nic - zawsze czeka na jego inicjatywę. Kiedy czuje się zaniedbywana, okazuje smutek tak długo, aż ukochany postanawia naprawić swój błąd.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?