Zamknij

Kobiety o tych imionach wychodzą za mąż w późnym wieku. One znajdują miłość po czterdziestce

01.10.2021 10:47
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion długo nie mogą znaleźć życiowego partnera, z którym byłyby szczęśliwe. Kiedy już tracą nadzieję, spotykają swoją bratnią duszę.

Kobiety, które noszą te imiona, przez wiele lat pozostają samotne. Nie udaje im się zbudować udanej relacji z żadnym mężczyzną. Mimo to w późnym wieku trafiają na kogoś, z kim tworzą udany związek.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach wychodzą za mąż w późnym wieku

Kobiety, które posiadają te imiona, długo nie mają szczęścia w miłości. Skrycie zazdroszczą swoim koleżankom, kiedy udaje im się znaleźć partnera, za którego wychodzą za mąż. Po jakimś czasie dochodzą do wniosku, że muszą zaakceptować swoją samotność i zrezygnować z marzeń o spotkaniu drugiej połówki. Właśnie wtedy znajdują kogoś, w kim zakochują się z wzajemnością.

Kobiety o tych imionach znajdują miłość po czterdziestce

Właścicielki tych imion późno wychodzą za mąż:

Sabina

Przez wiele lat poświęca się pracy albo pomaga innym ludziom. Zapomina o własnym szczęściu, nie zastanawiając się nawet, jak by to było mieć przy sobie kochającego mężczyznę. Życiowy partner pojawia się znikąd. Na początku zostaje jej przyjacielem, a potem proponuje ślub.

Bogna

Jest pewna, że jeśli mężczyzna chce nawiązać z nią kontakt, nie ma dobrych intencji i pragnie ją tylko wykorzystać. To działa jak samospełniająca się przepowiednia. Spotyka ją wiele przykrości, po których długo dochodzi do siebie. Dopiero po ukończeniu 40. roku życia spotyka bratnią duszę, z którą znajduje porozumienie.

Anna

Często zakochuje się bez wzajemności. Wybiera partnerów, którzy łamią jej serce. Po wielu rozczarowaniach zamyka się w sobie i nie chce już poszukiwać szczęśliwego związku. Uczy się żyć sama ze sobą, znajduje pasje i nawiązuje wiele przyjaźni. Niedługo po tym przez przypadek trafia na swojego ukochanego.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?