Zamknij

Kobiety o tych imionach ufają nieodpowiednim osobom. One dają się wykorzystywać

04.01.2022 14:10
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion obdarzają swoim zaufaniem nieodpowiednie osoby. Liczą na wsparcie ze strony ludzi, którzy wykorzystują je do własnych celów.

Kobiety noszące te imiona w podświadomy sposób poszukują akceptacji u ludzi, którzy trzymają je na dystans. Wierzą, że ich rady pomogą im stać się kimś lepszym. W ten sposób poddają się manipulacji ze strony osób, które nie mają wobec nich dobrych intencji.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach ufają nieodpowiednim osobom

Kobiety, które posiadają te imiona, nie potrafią odróżnić fałszywych doradców od życzliwych ludzi. Nie zauważają, gdy ktoś wmawia im nieprawdę, podając się za przyjaciela. Są szczęśliwe, że ktoś zapragnął je wysłuchać, i otwierają przed tą osobą całe serce. Później bardzo tego żałują.

Kobiety, które noszą te imiona, dają się wykorzystywać

Właścicielki tych imion podporządkowują się innym:

Maria

Ciągle ma obawę, że ludzie nie zaakceptowaliby jej taką, jaką jest. Ma w sobie dużą skłonność do poświęceń, chętnie pomaga innym i angażuje się w ich sprawy. Jej znajomi chętnie to wykorzystują, wmawiając jej, że powinna coś zrobić dla własnego dobra. Wiedzą, że tak naprawdę zadziała wtedy w ich własnym interesie.

Aleksandra

Często zaprzyjaźnia się z osobami, które podświadomie ze wszystkimi rywalizują. Jej bliscy wcale się nie cieszą, gdy odnosi sukces. Woleliby patrzeć na to, jak coś jej się nie udaje. Dlatego zdarza im się doradzać jej, by zrobiła coś, co może jej zaszkodzić.

Julia

Łatwo daje się wplątać w cudze sprawy i później nie wie, jak ma się z tego wycofać. Ludzie zmuszają ją do pośredniczenia w konfliktach, przekazywania wiadomości i mediowania w trudnych sytuacjach. Jeśli nie udaje jej się osiągnąć celu, wszyscy twierdzą, że cały nierozwiązany konflikt to była jej wina.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?