Zamknij

Kobiety o tych imionach to uciekające panny młode. Zrywają związek tuż przed ślubem

14.12.2021 15:09
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion mają tendencję do wymykania się z bliskich związków niedługo przed złożeniem ostatecznych deklaracji. Trudno jest im sobie wyobrazić, że miałyby związać się z kimś na całe życie.

Kobiety noszące te imiona nigdy nie czują się pewne swoich decyzji uczuciowych. Boją się, że wybiorą sobie nieodpowiedniego partnera. Obawa przed spędzeniem życia z mężczyzną, który by je unieszczęśliwiał, spędza im sen z powiek. Z tego powodu często rezygnują ze ślubu niedługo przed wyznaczoną datą ceremonii.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach to uciekające panny młode

Kobiety, które posiadają te imiona, mają tendencję do unikania uczuciowych deklaracji. Jeśli są zakochane, nie mają nic przeciwko nawiązaniu romansu, jednak perspektywa zaręczyn i przysięgania sobie miłości na całe życie wcale ich nie pociąga. Wizja bycia w wieloletnim związku bardzo je przeraża.

Kobiety, które noszą te imiona, zrywają związek tuż przed ślubem

Właścicielki tych imion nie umieją zaangażować się na stałe:

Matylda

Preferuje niezobowiązujące relacje, bo nie lubi mówić o sobie. Woli pozostać tajemnicza i nie opowiadać mężczyznom o tym, jak wygląda jej życie. Nawet wtedy, gdy decyduje się na związek, ma mnóstwo tajemnic przed swoim partnerem. Boi się wyjść za mąż, bo wtedy wielu rzeczy nie mogłaby już ukrywać.

Zuzanna

Zawsze jej się wydaje, że prawdziwa miłość jest tuż za rogiem i czeka na nią niezauważona. Ma obawę, że zwiąże się z nieodpowiednim mężczyzną i przegapi szansę na najpiękniejszą historię w swoim życiu. Ciągle tęskni za czymś, czego nie ma i nie potrafi docenić tego, co dzieje się naprawdę.

Karolina

Pociągają ją tylko niedostępni mężczyźni, więc w związku szybko zaczyna się nudzić. Kiedy jej partner postanawia się oświadczyć, z dnia na dzień staje się dla niej zupełnie nieatrakcyjny. Tuż przed ślubem dochodzi do wniosku, że nie czuje się z nim szczęśliwa.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?