Zamknij

Kobiety o tych imionach to prawdziwe wiedźmy. Posiadają najsilniejszą intuicję

27.10.2021 10:20
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion potrafią łączyć się ze swoją podświadomością, dzięki czemu odbierają takie informacje ze świata zewnętrznego, które są niedostępne dla innych. Doskonale wiedzą, co wydarzy się w przyszłości.

Kobiety, które noszą te imiona, posiadają naturalną zdolność do poznawania przyszłości i odkrywają niedostępne nikomu prawdy o teraźniejszym świecie. Ich wiedza na ten temat jest ogromna.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach to prawdziwe wiedźmy

Słowo "wiedźma" oznacza "tę, która wie". Postacie kobiet wiedzących pojawiały się w przekazach i legendach już w czasach przedchrześcijańskich, kiedy postrzegano je jako istoty lepsze od ludzi. Uważano, że posiadają tajemne własności, które mogą się okazać zarówno pomocne, jak i niszczycielskie.

Sekretna mądrość wiedźm miała być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wiele spośród nich żyje między nami do dziś. Niektórzy twierdzą, że można rozpoznać je po imionach.

Kobiety o tych imionach posiadają najsilniejszą intuicję

Właścicielki tych imion mają najsilniejsze przeczucia:

Patrycja

Od dzieciństwa słyszy w sobie podpowiedzi, które pochodzą z nieznajomego źródła. Te podszepty wskazują jej, co powinna zrobić albo jak uniknąć niebezpieczeństwa. Intuicja często wyjawia jej też prawdę o ludziach wokół - jest więc szczególnie wrażliwa na fałsz i manipulacje.

Sabina

Jej sny informują o tym, co ma się wydarzyć i wyjawiają, jaki jest rzeczywisty obraz teraźniejszych zdarzeń. Pomagają jej nie popełniać błędów w relacjach z ludźmi. Chociaż mogłoby się wydawać, że wiedźmy to kobiety żyjące w świecie wyobraźni, Sabina na co dzień jest zdroworozsądkowa i ceni sobie logikę.

Julia

Posiada umiejętność tak dobrego rozumienia ludzi, że ilekroć ktoś z jej towarzystwa ma kłopoty, zawsze doskonale wie, jak mu pomóc. Jej uzdrowicielskie własności są najlepiej odczuwalne przez rodzinę. Szczególnie jako matka udziela dzieciom najodpowiedniejszych rad. Potrafi też odegnać chorobę, zanim opanuje ona organizm.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?