Zamknij

Kobiety o tych imionach to prawdziwe gwiazdy TikToka. Zdobywają największą popularność

07.04.2021 12:44
Kobiety
fot. Shutterstock

TikTok to platforma, na której sukcesy odnoszą tylko najbardziej przebojowe i pomysłowe osoby. Kobiety o tych imionach wiodą tam prym.

Kobiety, które noszą te imiona, to właścicielki najpopularniejszych kont na TikToku. One wzbudzają największą sympatię.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Kobiety o tych imionach to prawdziwe gwiazdy TikToka

TikTok to aplikacja mobilna, na której popularność zdobywają autorzy najbardziej przyciągających uwagę filmików. Trwają one kilkanaście sekund. Mogą dotyczyć każdej tematyki, w zależności od czyichś upodobań. Platforma robi furorę w sieci, wzbudzając zainteresowanie pośród młodszych i starszych użytkowników.

Kobiety, które noszą te imiona, zyskują na TikToku największą liczbę obserwatorów. To właśnie one są tam najpopularniejsze.

Kobiety o tych imionach są najpopularniejsze na TikToku

Kobiety, które posiadają te imiona, to prawdziwe gwiazdy TikToka:

Julia

Jest niekwestionowaną królową fitnessu. Dzieli się swoją wiedzą na temat ćwiczeń i motywuje inne kobiety do pracy nad sobą. Publikuje filmiki z poradami dietetycznymi, podaje proste przepisy na niskokaloryczne potrawy i zdrowe przekąski. Sprawia, że odchudzanie staje się przyjemnością.

Zuzanna

Na TikToku zwraca na siebie uwagę wyjątkowymi stylizacjami. Doskonale zna się na modzie i wie, jak wykorzystać panujące trendy. Pokazuje kobietom różne sposoby na dobranie ubrań i dodatków. Każda z jej obserwatorek może znaleźć pośród tych codziennych inspiracji coś dla siebie.

Agnieszka

Jej porady związane z pielęgnacją i makijażem przyciągają ogromną rzeszę fanek. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia, jak dbać o skórę. Wystarczy jej kilkanaście sekund na to, by przekazać innym swoją wiedzę na temat wizażu. Dzięki niej wiele kobiet wie, jak się malować. 

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?