Zamknij

Kobiety o tych imionach to największe intrygantki. Są jak postaci rodem z "Plotkary"

24.01.2022 15:08
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion są nieszczere i dwulicowe. Często wykorzystują swoich znajomych, by móc rywalizować z innymi ludźmi.

Kobiety, które posiadają te imiona, we wszystkim chcą być najlepsze. Wszystko, co robią, jest dla nich walką o pozycję. Bywają bezwzględne nawet wobec swoich bliskich.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach to największe intrygantki

Kobiety, które noszą te imiona, nie mają skrupułów w wykorzystywaniu innych ludzi. Aby osiągnąć swój cel, są w stanie zrobić wszystko. Okłamują nawet swoje najbliższe przyjaciółki i rodzinę. Jedyne, na czym im zależy, to ich publiczny wizerunek.

Kobiety o tych imionach są jak postaci rodem z "Plotkary"

Kobiety, które noszą te imiona, myślą tylko o sobie:

Joanna

Przez całe życie jej się wydaje, że inne kobiety próbują z nią rywalizować. Żyje przez to w wiecznym strachu, bo w głębi duszy jest przekonana, że są od niej lepsze. Z tego powodu niemal bez przerwy snuje intrygi, które mogłyby jej pomóc w wyeliminowaniu konkurencji. Często obgaduje swoje przyjaciółki za ich plecami i opowiada ludziom o ich sekretach.

Patrycja

Ma zawistny charakter i nie potrafi się cieszyć cudzymi sukcesami. Ilekroć drugiej kobiecie w jej otoczeniu coś się udaje, zaczyna wątpić w siebie. W rozmowach z nią z pozoru wyraża życzliwość, ale w rzeczywistości skupia się na wyszukiwaniu jej słabych punktów. Potem robi wszystko, by doprowadzić ją do porażki.

Jagoda

Otacza się kobietami, które uważa za mniej atrakcyjne od siebie. Potrafi wygłaszać okrutne komentarze na temat ich wyglądu i nigdy nie zastanawia się nad tym, że mogą być dla nich bolesne. O wiele ważniejsze jest dla niej to, że może się dzięki temu dowartościować. Ma wiele kompleksów, więc poprawia sobie nastrój, wywyższając się nad innymi.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?