Zamknij

Kobiety o tych imionach to najgorsze teściowe. Zamieniają życie pary młodej w piekło

03.11.2021 15:18
Rodzina
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion nie sprawdzają się w roli teściowych - wtrącają się w życie swoich dzieci i ich partnerów, utrudniając im w ten sposób każdy dzień. Swoim postępowaniem mogą przyczynić się nawet do rozpadu małżeństwa.

Kobiety, które posiadają te imiona, nie potrafią znaleźć porozumienia z małżonkami swoich dzieci. Ich zachowanie często stanowi powód rodzinnych awantur.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach to najgorsze teściowe

Właścicielki tych imion uważają, że zawsze wszystko wiedzą lepiej, więc mają prawo na każdym kroku pouczać swoje dzieci i ich mężów lub żony. Nie zostawiają młodej parze prawie żadnej prywatności. Nachodzą małżonków w domu, zjawiają się nieproszone w ich miejscu pracy i dzwonią do nich po kilka razy dziennie. Często otwarcie krytykują ich postępowanie i cały czas wygłaszają im kazania.

Teściowe o tych imionach zamieniają życie pary młodej w piekło

Właścicielki tych imion to najbardziej znienawidzone teściowe:

Bogna

Narzuca wszystkim własne zdanie i zawsze musi mieć rację. Na każdą formę sprzeciwu reaguje taką agresją, że często trzeba się z nią zgadzać, by w rodzinie panował względny spokój. W przeciwnym wypadku krzyczy i histeryzuje albo szantażuje młodych emocjonalnie, przypominając im, jak wiele jej zawdzięczają.

Iwona

Nie potrafi zapewnić parze młodej swobody, bo chce kontrolować postępowanie swoich dzieci. Jest głęboko przekonana, że bez niej popełnią błąd. Kiedy małżonkowie świętują narodziny pierwszego potomka, chce się do nich wprowadzić albo zaprasza ich do siebie. Twierdzi, że oferuje pomoc, ale w rzeczywistości robi to po to, by nie spuszczać ich z oka.

Wiesława

Uważa się za kogoś lepszego od rodziny wybranka swojej córki albo partnerki syna. Odnosi się do jego krewnych z wyższością i wyraźną pogardą. Jeśli posiada więcej pieniędzy, obnosi się z tym niemal cały czas, by pokazać w ten sposób, kto jej zdaniem zasługuje na większy szacunek. Swoim zachowaniem często sprawia innym przykrość.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?