Zamknij

Kobiety o tych imionach szybko się starzeją. Widać po nich upływ czasu

04.02.2021 11:33
Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Zmarszczki, siwe włosy i cienie pod oczami - można to u nich zobaczyć jeszcze przed trzydziestką. Sprawdź, czy jesteś na liście.

Wiele kobiet chciałoby zatrzymać czas. Dbają o twarz i ciało, by powstrzymać proces starzenia. Niestety część z nich nie jest w stanie tego zrobić. Szybko przestają wyglądać młodo. 

Zobacz także: Te imiona przynoszą szczęście. Jak nazwać dziecko, by zapewnić mu udane życie

Kobiety o tych imionach szybko się starzeją

O wiele wcześniej niż ich koleżanki bezpowrotnie tracą młodość i urodę. One starzeją się już przed trzydziestką:

Anna

Pierwsze zmarszczki na twarzy odkrywa już po skończeniu 25. roku życia, a siwe włosy - niedługo później. Anna starzeje się młodo i niewiele jest w stanie na to poradzić. Nie pomogą suplementy ani wizyty w klinikach medycyny estetycznej. Musi zaakceptować siebie taką, jaką jest. 

Barbara

Często prowadzi niezdrowy tryb życia. Nie stroni od używek, a to źle wpływa na jej wygląd. Powinna z nich zrezygnować i spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Spacery na łonie natury dotlenią organizm i sprawią, że cera Barbary się poprawi. 

Edyta

W młodym wieku często się stresuje i może to zostawić po sobie ślady. Jej skóra traci wtedy jędrność i zdrowy koloryt. Staje się sucha, blada i trudno o nią dbać. Warto zainwestować w herbaty ziołowe, które wspomogą oczyszczanie organizmu z toksyn. 

Natalia

Zachowuje młody wygląd przez długie lata, szczególnie jeśli uprawia sport. Gdy jednak zostanie matką, ilość zmian hormonalnych w jej organizmie będzie tak duża, że w krótkim czasie zacznie wyglądać o wiele starzej niż przed ciążą. Jedynym sposobem na to, by powstrzymać ten proces, jest trzymanie ścisłej diety bogatej w składniki odżywcze.

Zobacz także: Nie nazywaj dziecka jednym z tych imion. Przyniesie mu pecha

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?