Zamknij

Kobiety o tych imionach skazują się na samotność. To wina ich nastawienia

30.09.2021 14:35
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion postrzegają świat w taki sposób, że niezwykle trudno jest im znaleźć partnera. Mają wiele problemów w kontaktach z ludźmi.

Kobiety, które noszą te imiona, zachowują się jak księżniczki. Stawiają innym takie wymagania, że zniechęcają ich do siebie w błyskawicznym tempie.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach skazują się na samotność

Kobiety, które posiadają te imiona, w relacjach z mężczyznami są wybredne i kapryśne. Bywają niemiłe dla swoich wielbicieli. Krytykują ich zachowanie i wygląd, lekceważą ich uczucia i na każdym kroku chcą im rozkazywać. W mgnieniu oka tracą ich sympatię.

Kobiety o tych imionach mają negatywne nastawienie do mężczyzn

Właścicielki tych imion zniechęcają do siebie partnerów:

Karolina

Jest przekonana, że w towarzystwie ukochanego może pozwolić sobie na wszystko. Bywa dla niego opryskliwa nawet w towarzystwie rodziny i znajomych. Jej zachowanie często przekracza wszelkie granice. Lubi wzbudzać kontrowersje w otoczeniu, a jeśli jej mężczyzna się temu podporządkowuje, czuje się z siebie dumna.

Justyna

Obraża się o wszystko, co choć trochę jej się nie podoba. Łatwo stracić do niej cierpliwość, bo zachowuje się jak rozkapryszone dziecko. Trudno ją zadowolić, a wszelkie negocjacje z nią nie mają sensu. Brakuje jej dojrzałości i chęci wypracowania harmonii w relacji.

Wiktoria

Wmawia mężczyznom, że ich zadaniem jest opiekowanie się nią. Chce zarówno ich troski, jak i pieniędzy. Domaga się uwagi przez całą dobę, a jeśli ukochany przez jakiś czas zajmuje się tylko swoim życiem, robi mu o to scenę zazdrości. Nie widzi powodu, by odwdzięczać mu się za wszystko, co dla niej zrobił - według niej spełnił tylko swój obowiązek.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?