Zamknij

Kobiety o tych imionach są zbyt pewne siebie. Mężczyźni się ich boją

28.06.2022 13:45

Właścicielki tych imion onieśmielają mężczyzn swoim zachowaniem. W ich obecności tracą oni całą odwagę.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety o tych imionach lubią zwracać na siebie uwagę. Głośno mówią, co mają na myśli, i nie mają obaw przed wyrażaniem swoich potrzeb. Posiadają wyrazistą osobowość, a to onieśmiela mężczyzn w ich otoczeniu.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach są zbyt pewne siebie

Właścicielki tych imion wiedzą, jak sprawić, by było o nich głośno. Często znajdują się w centrum zainteresowania. Odnoszą sukcesy zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, czym wzbudzają zazdrość u innych. Chociaż wielu mężczyzn nie umiałoby się do tego przyznać, w ich towarzystwie czują się speszeni i częściej myślą o swoich kompleksach.

Kobiety o tych imionach wywołują u mężczyzn strach

Kobiety, które noszą te imiona, przerażają mężczyzn:

Jagoda

Lubi wydawać pieniądze na luksusy, więc roztacza wokół siebie aurę bogactwa. Ilekroć umawia się z kimś na randkę, sprawia wrażenie, jakby oczekiwała królewskiego traktowania. Potencjalny partner boi się, że nie stać go na to, by ją zadowolić.

Sylwia

Zawsze jest z siebie zadowolona. Często się śmieje i otwarcie wyraża swoje zdanie. Na podstawie jej zachowania można wywnioskować, że nie jest świadoma swoich wad albo zupełnie się nimi nie przejmuje. Każdy mężczyzna w jej obecności boi się, że zostanie potraktowany z wyższością.

Hanna

Zachowuje się tak, jakby dopuszczała do siebie tylko wybrane osoby. Dla innych pozostaje niedostępna. Wszyscy jej wielbiciele na początku znajomości wolą więc obserwować ją z daleka. Obawiają się tego, że zostaną przez nią odrzuceni.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?