Zamknij

Kobiety o tych imionach są zazdrosne o sukcesy przyjaciółek. Wcale nie życzą im dobrze

27.12.2021 14:00
Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, bywają zawistne. W głębi duszy pragną, by ich przyjaciółki miały w życiu o wiele gorzej niż one.

Kobiety noszące te imiona na każdym kroku porównują się z innymi przedstawicielkami swojej płci. Z niecierpliwością wypatrują chwili, w której będą mogły cieszyć się ich porażką. Na co dzień udają, że są miłe, ale tak naprawdę snują czarne myśli.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach są zazdrosne o sukcesy przyjaciółek

Kobiety, które posiadają te imiona, myślą o sobie bardzo krytycznie. Kompleksy nie pozwalają im poczuć się dobrze nawet przez krótką chwilę. W obecności innych kobiet ciągle zastanawiają się, jak wypadają na ich tle. Mają satysfakcję, gdy odkrywają, że są w czymś lepsze. Rywalizują ze wszystkimi przedstawicielkami swojej płci - zarówno w gronie rodzinnym, jak i w pracy czy na spotkaniach towarzyskich.

Kobiety, które noszą te imiona, są zazdrosne o swoje przyjaciółki

Właścicielki tych imion nie umieją cieszyć się szczęściem bliskich kobiet:

Patrycja

Boi się, że nigdy nie będzie szczęśliwa w miłości, a wszystkie kobiety w jej otoczeniu wyjdą za mąż. Aby uniknąć ryzyka, że jako jedyna pozostanie samotna, stara się rozbić związek swojej najbliższej przyjaciółki. Woli, gdy obie są singielkami, bo wtedy ma szansę udowodnić, że jako pierwsza zdoła znaleźć sobie partnera.

Iza

Ma obsesję na punkcie piękna. Chce wyglądać jak najlepiej, mieć wspaniale udekorowany dom i poruszać się po mieście stylowym samochodem. Nie wyobraża sobie, że którakolwiek z jej przyjaciółek mogłaby się lepiej prezentować. Dlatego z satysfakcją odnotowuje wszystkie porażki bliskich kobiet - ich modowe i urodowe wpadki, a także problemy z cerą czy utrzymaniem figury.

Maria

Pragnie jak najszybciej odnieść wielki sukces zawodowy i ustawić sobie pozycję w branży na długie lata. Marzy jej się, że będzie zarabiać ogromne sumy i podróżować po całym świecie. Ilekroć jakaś jej przyjaciółka awansuje, wścieka się, że jej jeszcze to nie spotkało. Czasem zdarza jej się działać za plecami bliskich kobiet. Może przypisać sobie zasługi jednej z nich.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?