Zamknij

Kobiety o tych imionach są wstydliwe i nieśmiałe. W sypialni mają opory

22.06.2021 14:02
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion nie są wyzwolone w łóżku. Obawiają się męskiego dotyku.

Kobiety, które posiadają te imiona, są zbyt nieśmiałe, by poddać się łóżkowym przyjemnościom. Pozwalają sobie na więcej tylko w towarzystwie partnera, któremu mogą zaufać.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach są wstydliwe i nieśmiałe

Właścicielki tych imion nie mają odwagi, by wyrażać swoje potrzeby seksualne. Mężczyźni uważają, że są oziębłymi kochankami.

W rzeczywistości każda z nich chciałaby doświadczyć sypialnianych przygód. Wystarczy, że partner zapewni im poczucie bezpieczeństwa.

Kobiety o tych imionach mają opory w sypialni

Kobiety, które posiadają te imiona, w łóżku potrzebują zachęty ze strony mężczyzny:

Natalia

Bliski kontakt z mężczyzną napawa ją strachem, bo obawia się jego oceny. Zamiast skupić się na własnej przyjemności, krytycznie rozważa każdy swój ruch. Otworzy się tylko w towarzystwie partnera, przy którym może zachowywać się swobodnie.

Sandra

Jest głęboko przekonana, że w sypialni to mężczyzna powinien wychodzić z inicjatywą. Cierpliwie czeka na to, co jej zaproponuje. Sama nigdy o nic nie prosi, więc czuje się sfrustrowana.

Iza

Obawia się swojej seksualności. Jej fantazje są tak odważne, że jest nimi niemal zawstydzona. W łóżku zachowuje się tak, jakby chciała ukryć przed kochankiem wszystko, co podpowiada jej dzika wyobraźnia. 

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?