Zamknij

Kobiety o tych imionach są uwodzicielskie i zwodnicze. Złamią serce każdemu

28.12.2021 15:21
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion mieszają mężczyznom w głowie i doprowadzają ich do szaleństwa. To największe uwodzicielki i łamaczki serc.

Kobiety noszące te imiona umieją zawrócić mężczyznom w głowie. Każda z nich rozpala przedstawicieli płci męskiej do czerwoności. Żaden nie potrafi się im oprzeć.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach są uwodzicielskie i zwodnicze

Kobiety, które posiadają te imiona, zdobywają każdego mężczyznę, jakiego tylko zapragną. Wiedzą, jak uwodzić i opanowywać serca. Niewiele trzeba, by ktoś zupełnie stracił dla nich zdrowy rozsądek. Mają tak wielu wielbicieli, że niemal co chwilę łamią komuś serce.

Kobiety, które noszą te imiona, umieją złamać serce każdemu

Właścicielki tych imion uwodzą i porzucają mężczyzn:

Jagoda

Jej ognisty temperament rozpala wyobraźnię każdego faceta. Wszyscy chcieliby móc się do niej zbliżyć i zdobyć jej uwagę. Na początku wydaje się otwarta i sprawia wrażenie, jakby miała ochotę na nawiązanie znajomości. Szybko jednak zaczyna się nudzić i poszukuje nowych wrażeń. Bez skrupułów odbiera mężczyźnie nadzieję na związek.

Karolina

Chociaż uwielbia randki i flirty, w relacjach z mężczyznami zawsze pozostaje dość zagadkowa. Trudno zrozumieć, co chodzi jej po głowie i jakie ma pragnienia. Może z dnia na dzień porzucić każdego potencjalnego partnera, nawet jeśli wcześniej sporo mu obiecała. Nie toleruje jednak obojętności. Kiedy kogoś porzuca, chce wiedzieć, że będzie za nią tęsknił.

Bogna

Daje mężczyznom do zrozumienia, że bardzo ceni sobie ich umiejętności i bez nich nie byłaby w stanie sobie poradzić. Zgrywa damę w opałach, by móc wykorzystywać wszystkich swoich wielbicieli. Wmawia im przy tym, że myśli o nawiązaniu romansu. W rzeczywistości wcale nie ma tego w planach.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?